13آبان به مستضعفان آموخت که می توانند چپاولگران را به زباله دان تاریخ بسپارند. - پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب شهرستان دزفول
2nd، نوامبر 2013
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 2 nd نوامبر 2013 ساعت 1:36 ب.ظ | کد خبر: 8914  

حوزه بسیج ادارات شهرستان دزفول با صدور بیانیه ای به مناسبت روز ملی مبارزه با استکبار جهانی اعلام کرد: ۱۳ آبان نماد استقامت، ایستادگی، عزت طلبی و آزادگی ملت ایران در برابر قیود و زنجیره های فولادی شیطان بزرگ است.

۱۳ آبان ماهیت پوچ و پوشالی قدرت های به اصطلاح عظیم شیطانی را بر همگان آشکار کرد و به مستضعفان آموخت که می توانند چپاولگران را به زباله دان تاریخ بسپارند.

این بیانیه ۱۳ آبان را نماد استقامت، ایستادگی و توکل ایرانیان به ذات اقدس الله و عدم تردید آنها در تحقق وعده الهی معرفی و اعلام می کند: ۱۳ آبان امسال با طلیعه ماه محرم، ماه آزادی، حقیقت و عزت طلبی امام حسین(ع) همزمان شده تا صدای هیهات مناالذله ملت ایران با حماسه عاشورا پیوند بخورد و به دنیا نشان دهد که ایران و ایرانی در برابر فشارهای سیاسی، نظامی و اقتصادی کمر خم نمی کند و حاضر نیست عزت و سربلندی خود را زیر پا بگذارد.

حوزه بسیج ادارات شهرستان دزفول  تاکید می کند: شعار ˈ مرگ بر آمریکا ˈ ی ملت ایران تداوم هیهات من الذله امام حسین(ع) در دشت کربلا است و تجربه بیش از نیم قرن خصومت آمریکایی ها با ملت ایران نشان داده که راه غلبه بر مشکلات و سختی ها همین عزت طلبی و سر فرود نیاوردن در برابر زیاده خواهی ایالات متحده است.

بسیجیان ادارات دزفول با گرامیداشت این روز بزرگ به جهانیان اعلام کردند: با پیروی از رهبری حکیم و دانشمند خود ذره ای از آرمان های انقلاب و در راس آنها استکبار ستیزی و استقلال طلبی کوتاه نمی آیند و با برگزیدن مطالبات رهبری به عنوان نقشه راه به حرکت در مسیر نیل به حکومت جهانی مهدی(عج) به مبارزه همه جانبه با ظلم و ظالم در سراسر دنیا ادامه می دهند.

اینک ما مانده ایم با خاطرات آن روزها و می دانیم که امروز اگر به سایه راحت نشسته ایم، مدیون استقامت شهیدانی هستیم که در آشوب ظلمت چیره، به مصاف شب رفتند تا ایمان خفته انسان را به سامان صبح برسانند.

حوزه بسیج ادارات شهرستان دزفول، همگام با اصحاب رسانه در راستای تجدید پیمان با آرمان های معمار انقلاب، پیروی از منویات مقام معظم رهبری و میثاق با شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی در راهپیمایی ۱۳ آبان حضوری گسترده و پرشور خواهند داشت و در عرصه رسانه های دیداری، شنیداری و سایبری ضمن اعلام انزجار و نفرت خود از استکبار جهانی بر لزوم هشیاری و ایستادگی مسوولان نظام جمهوری اسلامی، دولت تدبیر و امید و مردم بزرگوار ایران در مقابله با وعده های پوشالی دشمنان قسم خورده اسلام تاکید می کند.

80885846-5103154

ایرنا

ارسال نظر

     


-->