بیانیه ی انصارحزب الله دزفول/ مخفی شدن قانون ستیزان دیروز پشت حمایت از مطهری! - پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب شهرستان دزفول
14th، ژانویه 2015
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 14 th ژانویه 2015 ساعت 11:44 ب.ظ | کد خبر: 25503  

آنانی به اعتبار دزفول لطمه وارد کردند که همراه فتنه شدند!

به گزارش دز مهراب  به نقل از پایگاه خبری انصارحزب الله دزفول ، در روزهای اخیر خبری در شهر منتشر شد مبنی بر اینکه “نماینده دزفول در اعتراض به سخنان علی مطهری در مجلس و دفاعش از فتنه وی را با شجاعت از پشت تریبون پایین آورد” .انعکاس این خبر بازتاب های مختلفی را در شهر به همراه داشت.

 ۱- فصل الخطاب در رد یا تایید حرکت نمایندگان سخنان مقام معظم رهبری است و بر این شکی نیست . رهبر معظم انقلاب در دیدار سال۹۱ با نمایندگان فرمودند: «مجلس جای گفتگوی حکیمانه و خردمندانه است. شما یک حرفی میزنید، استدلالی دارید، استدلالتان را ذکر میکنید؛ بعد نفر بعدی می آید، میگوید به این دلیل، حرف ایشان غلط است، استدلالشان غلط است؛ بالاخره مجموعه هم یا به این رأی میدهد یا به آن رأی میدهد؛ این درست. اگر چنانچه وقتی شما دارید حرف میزنید، دیگری مثلاً شروع کند به دست زدن یا هیاهو کردن، برای اینکه صدای شما به گوش آن مستمع نرسد، این کار، کار حکیمانه است؟ کار خردمندانه است؟ این عادت باید در مجلس ریشه کن شود که وقتی یک نماینده ای دارد حرف میزند، یا یک وزیری، یک مسئول دولتی ای دارد حرف میزند، از یک گوشه ی مجلس چهار نفر شروع کنند یک صدائی در آوردن! این خیلی چیز بدی است.»

۲- طبق تحقیق جزیی که صورت گرفته شده است چنین چیزی صحت نداشته است و سند این حرف ما نیز سخن خود علی مطهری است که دیروز در سایتهای خبری منعکس نمودند ؛ ایشان نام بسیاری از نمایندگانی که در دخیل در ماجرای مجلس را ،دقیقاً همه را ذکر می کند و در هیچ جای سخنش نامی از “پاپی” نماینده دزفول نیست.

۳- سخنان علی مطهری که هرازگاهی به حمایت از فتنه گران با توجه به اینکه نظر صریح “حضرت آقا” را در خصوص محاکمه سران فتنه می داند و لطافت نظام را درخصوص سران فتنه و حصر را از زبان رهبر انقلاب شنیده و خودش این موضع معظم له را رسانه ایی کرد و نیز به خوبی بر این نکته واقف است که  حکم شورای امنیت ملی کشور مرّ قانون است ،اما باز هم مطهری بر خلاف این رویه عمل می کند و به دفاع از سران فتنه دم می زند؛ که جای بحث دارد که در این مقال قصد نداریم به آن بپردازیم.

دفاع از سران فتنه از سوی آحاد ملت محکوم است و تبعاً محکومیت فتنه ایی که به اعتبار نظام لطمه وارد کرد از سوی نماینده دزفول جای تشویق دارد و نه تحقیر .

*هدف از درج این  مطلب حمایت از شخص نماینده نیست  – چرا که نماینده هم توان دفاع از خود را دارد و هم دفتری دارد و نیروهایی پا به کار-  بلکه اصل سخن به فرصت طلبانی است که از هر فرصتی استفاده می کنند تا جولانی بدهند و برای خود اعتباری کسب نمایند ؛ سخن اصلی بر سر این افراد است:

 یکی از حامیان فتنه سال۸۸ در دزفول که مدتی را نیز به همین منظور در بازداشت به سر برد، در یادداشتی اعتراض نمایندگان به سخنان مطهری را که بر خلاف قانون بود را بهانه قرار داده است و  خطاب به آقای پاپی زاده از جایگاه رفیع و سابقه کهن دزفول نوشت . که باید خدمت ایشان عرضه بداریم که : شما بهتر از خیلی های دیگر و حتی نماینده دزفول می دانید شأنیت دزفول چیست، شأنیتی که با انقلاب و دفاع جانانه مردمش از این انقلاب و دفاع مقدس عجین است ؛  زمانی که فرزندان رشید دزفول برای مهار ضدانقلاب راهی استان آذربایجان به درخواست شهید باکری شدند و یا روز دیگر راهی شهر های دیگر خوزستان جهت مقابله با ضدانقلاب شدند آنوقت بودکه نام دزفول و نیروهایش به انقلابی بودن و همراه نظام بر زبان ها افتاد. این جایگاه متاسفانه به خاطر برخی سیاسیون قدری برعکس شد ، نمونه آن فتنه ۸۸ بود و نام این دیار انقلابی در لیست اندک شهرهایی که عده ای فریب خورده قصد عرض اندام داشتند نگاشته شد و خیلی از دلسوزان را ناراحت و شوکه کرد. نقش امثال شما در آن قضایا بر کسی پوشیده نیست . آقای دکتر می شود انقلابی بودن و ولایتمداری را از آن جایگاه رفیع که خطاب به نماینده دزفول نگاشته اید فاکتور گرفت؟!

۹دی و ۲۲بهمن ماه سال۸۸ در دزفول و حضور پرشور مردم فهیم دزفول توطئه ها را خنثی کرد و مردم به خوبی جواب عده ی قلیل متوهم فتنه را دادند.

ایشان در ادامه مطلبشان اینگونه نوشت: “بسیار جای تأسف دارد که کسانی که خود را نماینده مردم ایران در قوه مقننه می دانند تا این حد نسبت به حرمت قانون بی اعتنا بوده و حق مسلم یکی از همکاران خود را تضییع می کنند.”

عجبا! سخن از قانون و قانون گرایی از جانب شمایی که در سال۸۸ با تعداد اندک و انگشت شمار پس از انتخابات به خیابانهای دزفول آمدید و در برابر قانون ماندید واقعاً جای تعجب دارد! شما از تضییع حق سخن می گویید؟!

شما که سال۸۸ حق ملت ایران را ضایع کردید و در برابر رای ملت ایستادید؟!  حال فضا را برای عرض اندام مجدد مهیا دیدید؟! باز بهانه ایی بدست آوردید تا با مخفی شدن پشت آن حرف خود را بزنید؟! ای کاش ایشان به جای دفاع از علی مطهری، حرف اصلی دل خود را می زد؛ می گفت که : مطهری چون حرف ما را زد ما را به وجد آورد، چون از افرادی دم زد که قانون را اصلاً قبول ندارند؛ چون از افرادی در مجلس دفاع کرد که مهره سوخته اند و نیاز است برای طرح مجدد، کسی بر آن بادی بزند و چه کسی بهتر از مطهری و انتصابش به استاد شهید !

 ایشان در ادامه خطاب به نمایندگان معترض و از جمله پاپی  نوشتند: “این اعمال ضدفرهنگی جز نفرت و انزجار از طرف مردم صبور و لایق دزفول چیزی در پی ندارد” .

آقای دکتر ! اعمال فتنه گران در سال۸۸ و آتش زدن اموال دولتی و شهادت جمعی از هموطنان و برهنه کردن ماموران در عاشورای ۸۸ و شعار بر علیه ارکان نظام ، فرهنگی بود که شما در دزفول برایشان یقه درانی کردید؟

ایشان در ادامه یادداشت شان نوشتند:”بزرگان این شهر، شب و روز به دنبال کسب اعتبار و وجاهت بحق این دیار بوده و از این طریق در پی توسعه همه جانبه شهر می باشند و از آن طرف نماینده شهر اقداماتی در خلاف جهت توسعه انجام می دهد و سرمان را پایین می اندازد.”

آقای دکتر !حرفتان  در خصوص توسعه شهر قبول ، توسعه دزفول و کسب اعتبار و وجاهت دزفول حرف تک تک مردم دزفول است، اما اعتبار دزفولی که به انقلابی بودن و به مردمانی ولایتمدار شهره بودن را آنانی تضعیف و تخریب کردند که در راستای اهداف دشمنان و بر خلاف اهداف نظام گام برداشتند. 

سرمان در مجلس ششم به زیر افتاد که نماینده همفکر و رفیق شما پا در آن نهاد و شده بود بلندگوی حزب مشارکت و سرانجام در تحصن نمایندگان در آن مجلس که باعث شادی دشمنان انقلاب شد شرکت کرد  و امضایش را پای نامه ای زد که معروف به جام زهر بود. برادر،آن نماینده سرمان را به زیر انداخت ، همویی که بیشتر وقت نطق های در مجلس را صرف سخنان تند و ساختار شکن سیاسی می کرد. راستی آن زمان در فکر توسعه شهر نبودید؟! سال۸۸ که عده ای قلیل در خیابانهای دزفول آمدند و به خیال باطل خود مردم همراهی  می کنند ،باعث سربلندی دزفول شد؟!

باد زدن به خبری که پایه و اساس درستی ندارد جز التهاب در شهر چه چیزی همراه می آورد و التهاب راه توسعه شهر را هموار می کند؟!

آیا خالی کردن پشت نماینده شهر که می شود از ظرفیت نمایندگیش استفاده کرد کمکی به توسعه شهر می کند؟!

در ضمن در خبرهای منتشره از آن جلسه مجلس و حاشیه های بوجود آمده در هیچ سایت خبری کشوری نامی از «دزفول» و یا« نماینده دزفول» نیامده است، که شما برای آبروی دزفول و وجاهتش خم به ابرو آورده اید ، اما در فتنه نام دزفول در سایتهای حامی فتنه ذکر شد . آنجا به وجاهت دزفول لطمه وارد شد! آنجا که کمپین ضدانقلاب برای آزادی استاد زندانی دزفولی در فتنه در برخی سایتها درج شد وجاهت و جایگاه کهن دزفول خدشه دار شد!

آقای مشاور استاندار! به نظر راهی که جناب فرماندار دزفول در جهت تلاش برای توسعه دزفول برداشته و دست یاری به سوی همه دلسوزان و بزرگان شهر دراز کرده است و سعی نموده که از حاشیه دوری کند را بد نیست شما نیز فرا بگیرید. این بازیهای سیاسی جواب نخواهد داد. 

بگذارید کسانی دیگر به نصحیت و افاضه بپردازند که پرونده ایی مثبت داشته باشند و نه حضرتعالی!

انصارحزب الله دزفول

 

ارسال نظر

     


-->