260 خانواده نیازمند از کمک های مردم خیر دزفول بهره مند شدند - پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب شهرستان دزفول
9th، ژانویه 2015
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 9 th ژانویه 2015 ساعت 10:51 ق.ظ | کد خبر: 25213  

به گزارش دز مهراب به نقل از  ایرنا رییس هیات مدیره موسسه خیریه فاطمه الزهرا(س) دزفول پنجشنبه شب در آیین جشن میلاد پیامبر گرامی اسلام (ص) و امام جعفر صادق(ع) و نیز افتتاح ساختمان این موسسه خیریه از توزیع سه میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال کمک نقدی و جنسی بین خانواده های نیازمند زیر پوشش خبر داد.

‘ محمود بزرگی ‘ کمک به درمان بیماران نیازمند ، تامین جهیزیه ، تامین لوازم منزل ، پرداخت وام ضروری و توزیع سبد مواد غذایی را از جمله کمک های ارائه شده به خانواده های تحت پوشش موسسه خیریه فاطمه الزهرا(س) دزفول عنوان کرد.

وی افزود:موسسه خیریه فاطمه ازهرا(س) دزفول یک موسسه مردمی بوده و وابستگی به موسسات دولتی و یا غیر دولتی ندارد و از محل کمک های مردمی به خانواده های نیازمند کمک می کند.

بزرگی از عموم افراد خیر و نوع دوست خواست کمک های نقدی خود را برای توزیع بین خانواده های نیازمند از طریق حساب شماره ۰۱۰۵۶۳۹۹۸۳۰۰۲ بانک ملی به حساب این موسسه واریز کنند.

در شب میلاد پیامبر رحمت حضرت محمد مصطفی (ص) و نیز میلاد رییس مذهب تشیع حضرت امام جعفر صادق (ع) آیین جشنی همراه با مولودی خوانی در ساختمان موسسه خیریه فاطمه الزهرا(س) دزفول برگزار و در این آیین از خیرین تجلیل به عمل آمد.

همچنین در این شب خجسته مردم دزفول با اجتماع در مساجد ، حسینیه ها و اماکن زیارتی از جمله آستان حضرت سبزقبا(ع) ، میلاد پیامبر گرامی اسلام حضرت محمد(ص) و امام جعفر صادق (ع) را با مولودی خوانی جشن گرفتند.

شهر دزفول که به مناسبت هفته وحدت آذین بندی و چراغانی شده در این شب فرخنده نورافشانی شد.

 

ایرنا

ارسال نظر

     


-->