15th، سپتامبر 2021
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 15 th سپتامبر 2021 ساعت 4:41 ب.ظ | کد خبر: 64654  

پرستار باردار دزفولی تا قبل از زایمان مجاهدانه در بخش کرونایی خدمت کرد

رئیس اداره پرستاری معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی دزفول خبر داد:جمشیدی قلعه یکی از پرستاران و مدافعان سلامت بیمارستان بزرگ دزفول تا قبل از زایمان، مجاهدانه در بخش حاد تنفسی کرونا ماند و نماد ایثار و مجاهدت جامعه پرستاری شد.

مریم نعمانی، اظهار داشت: با توجه به دستورالمعل های وزارت بهداشت درخصوص دورکاری مادران باردار و عدم حضور در بخش های کرونایی، ولی این مدافع سلامت با تعهدنامه کتبی و موافقت خانواده تا قبل از زمان زایمان، مجاهدانه و بی وقفه در بخش حاد تنفسی به بیماران ارئه خدمات نمود.

نعمانی افزود:این مدافع سلامت در متن تعهدنامه برای ادامه کار در شرایط بحرانی کرونا در موج پنجم بیان داشته که من و نوزادم (رضا) را به خدا سپرده و حافظمان خداوند قادر و تواناست.
وی افزود: ایشان با هشت سال سابقه کار در بخش های آی سی یو و post ccu بیمارستان بزرگ دزفول بصورت طرحی و شرکتی فعالیت داشته و از سال گذشته بعنوان پرسنل رسمی به ارائه خدمات درمانی ادامه می دهد.

رئیس اداره پرستاری اظهار داشت:افتخار ما داشتن چنین نیروهای مسئولیت پذیر و تواناست و خداوند را شاکریم که در این ایام کرونا جامعه پرستاری با اقتدار و افتخار رسالت ذاتی خود را به نحو احسن انجام می دهند و ایشان به عنوان نماد مجاهدت جامعه پرستاری به معاونت پرستاری وزارت بهداشت معرفی می گردند.

در ادامه مدافع سلامت در بخشی از پیام خود به همکاران اظهار داشت :« ضمن سلام و درود به ارواح پاک همه شهدای مدافع سلامت و همچنین همکاران محترم در بیمارستان، خداوند را شاکرم که توانستم در شرایط سخت بیماری کرونا همراه شما عزیزان به مردم عزیز کشورم خدمت کنم و این مهم محقق نمی شد مگر با لطف خدای بزرگ و همکاری شما بزگواران. »

عیادت از مدافع سلامت، فاطمه جمشیدی قلعه در روز سه شنبه ۲۳ شهریورماه توسط رئیس اداره پرستاری معاونت درمان، مسئول دفتر پرستاری و جمعی از پرستاران بیمارستان بزرگ دزفول انجام شد

ارسال نظر

     


-->
رفتن به نوار ابزار