26th، فوریه 2015
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 26 th فوریه 2015 ساعت 1:21 ب.ظ | کد خبر: 27818  

فرماندار اندیمشک از اجرای طرح پاکسازی کوی بهارستان این شهر در راستای تحقق طرح شهرستان پاک ، طبق دستور وزیر کشور خبر داد و گفت: با اجرای این طرح ۳۵ نفر از اشرار و قاچاقچیان مواد مخدر دستگیر شدند.

حمیدرضا گودرزی، در رابطه با این خبر گفت:این طرح با اقتدار کامل نیروی انتظامی در مدت سه ساعت از ساعت چهار تا هفت بامداد امروز اجرا شده و کوی بهارستان از اشرار ، قاچاقچیان مواد مخدر و سارقان پاکسازی شد.

وی همچنین در ادامه  اظهار داشت: با اجرای این طرح ۶۰ کانون پاتوق باندهای قاچاق مواد مخدر پلمب گردید.

رییس شورای تامین شهرستان اندیمشک ، از کشف پنج کیلوگرم ماده مخدر هرویین و یک قبضه اسلحه غیر مجاز از قاچاقچیان مواد مخدر در کوی بهارستان خبر داد و گفت:سه دستگاه خودرو نیز از این افراد توقیف شد.

گودرزی گفت:طرح پاکسازی مناطق آلوده شهرستان اندیمشک تا تحقق کامل طرح شهرستان پاک ادامه داشته و منطقه برای باندهای قاچاق مواد مخدر نا امن شده است.

وی از تلاش و اقتدار نیروی انتظامی در اجرای این طرح تشکر کرد و گفت: نیروی انتظامی برای پاکسازی این منطقه با تمام ظرفیت وارد عمل شد.

در هفته گذشته نیز مرحله نخست طرح پاکسازی بخشی از منطقه کوی بهارستان اندیمشک توسط نیروی انتظامی اجرا گردید که ضمن بازرسی ۴۰ منزل مسکونی ، ۲۷ نفر از عوامل اصلی درگیری ، شرارت و خشونت و نیز مواد مخدر در این منطقه دستگیر شدند.

شهر اندیمشک در شمال استان خوزستان ۱۳۰ هزار نفر جمعیت دارد.

ایرنا

ارسال نظر

     


-->