9th، سپتامبر 2021
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 9 th سپتامبر 2021 ساعت 6:41 ب.ظ | کد خبر: 64550  

 یاری رساندن به بیماران کرونایی منطقه دورک دهستان دره کاید توسط تیم بهداشتی و درمانی مرکز بهداشت دزفول

دکتر شفیعی نیا رئیس مرکز بهداشت دزفول اعلام کرد : متاسفانه در طغیان بیماری کووید۱۹ که در عصر روز دوشنبه (۱۵ شهریور ۱۴۰۰) در منطقه دورک واقع در دهستان دره کاید رخ داده است تست تعداد ۶۰ نفر از افراد این منطقه کرونا مثبت شدند.

رئیس مرکز بهداشت در این باره توضیح داد: طی تماس تلفنی یکی از اهالی منطقه مبنی بر بروز چند مورد فرد دارای علائم تنفسی در منطقه، پیگیری سریع‌ جهت اعزام بالگرد و کادر بهداشتی و درمانی به این منطقه انجام شد، که این تلاش ها در صبح روز سه شنبه (۱۶ شهریور ۱۴۰۰) نتیجه داد و کادر پزشکی شامل پزشک، پرستار و نمونه گیر به همراه میزان مناسبی اقلام مختلف دارو به روستای دورک اعزام شدند.

در این ماموریت، خدماتی همچون ویزیت پزشک، انجام تست سریع کرونا و درمان دارویی در محل انجام شد. در این بررسی ها دو نفر از اهالی بد حال بوده که پیگیری ها برای جلب رضایت خانواده ها جهت انتقال این دو نفر به بیمارستان در حال انجام است.

دکتر شفیعی نیا اظهار داشت: در روز های آینده روند کمک رسانی ها و پیگیری طغیان بیماری کرونا توسط مجموعه دانشگاه علوم پزشکی دزفول و سایر سازمان ها از جمله سازمان هلال احمر به طور جدی بررسی خواهد شد.

گفتنی است شهرستان دزفول در وضعیت قرمز بیماری قرار دارد و لازم است همه شهروندان همچنان رعایت پروتکل های بهداشتی را بطور جدی مد نظر قرار دهند.

ارسال نظر

     


-->
رفتن به نوار ابزار