21st، مارس 2020
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 21 st مارس 2020 ساعت 3:09 ق.ظ | کد خبر: 56660  

سرپرست فرمانداری ویژه دزفول گفت: هم استانی‌ها و هم‌وطنان در ایام نوروز به دزفول سفر نکنند چرا که از ارائه هرگونه خدمات به مسافران معذوریم.

امید بن عباس امروز اظهار کرد: با توجه به مصوبات شورای تأمین و ستاد شهرستانی مبارزه با کرونا همه اماکن تفریحی، گردشگری، فرهنگی، مذهبی و تاریخی شهرستان دزفول در ایام نوروز تعطیل است.

وی افزود: لذا ورود هم‌وطنان و هم استانی‌ها به دزفول و به منظور حضور و استفاده از اماکن تفریحی – گردشگری ممنوع است؛ ضمن اینکه از ورود افراد به مناطق گردشگری سردشت و شهیون حتی برای شهروندان دزفول نیز جلوگیری خواهد شد.

سرپرست فرمانداری ویژه دزفول یادآور شد: از نخستین روزهای شیوع کرونا نیز بر اساس تصمیمات شورای تأمین و ستاد مبارزه با کرونا، پذیرش هرگونه مسافر در هتل‌ها، مهمانسراها، مدارس، باغ ویلاها و کمپ‌های نوروزی این شهرستان نیز ممنوع اعلام شده است و از برپایی چادر در بوستان‌های دزفول نیز ممانعت به عمل خواهد آمد.

بن عباس تأکید کرد: از مردم انتظار می‌رود در راستای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، حفظ سلامت خود و همنوعان خود از سفرهای درون و برون‌استانی در ایام نوروز جدا خودداری کنند تا روند افزایشی ویروس کرونا متوقف شود.

 بنا بر اعلام دانشگاه علوم پزشکی دزفول تاکنون آزمایش کرونای ۵۹ نفر از بیماران بستری در بیمارستان بزرگ دزفول مثبت اعلام شده است.

۳۷ نفر از این بیماران از شهرستان دزفول، ۱۲ نفر خارج از حوزه دانشگاه علوم پزشکی دزفول، هشت نفر از شوش و ۲ نفر از گتوند هستند./مهر

ارسال نظر

     


-->