14th، اکتبر 2016
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 14 th اکتبر 2016 ساعت 9:54 ب.ظ | کد خبر: 47773  

به گزارش دزمهراب کوی مهرشهر از جمله مناطق جدید دزفول است که بخش زیادی از واحدهای طرح مسکن های مهر شهرستان در این منطقه اجرا شده است.

تقریباً تمام واحدهای کوی مهرشهر به متقاضیان واگذار و جمعیتی انبوهی از شهر دزفول در این منطقه سکونت یافته اند اما نبود برخی زیرساخت های اولیه شهری مشکلاتی را برای همشهریان ما در این منطقه برجای گذاشته است.

یکی از مشکلات که همشهریان ما در این کوی با دزمهراب در میان گذاشتند، موضوع عدم آسفالت خیابان ۴۵متری شهید بادروج بود که از خیابان های اصلی منطقه میباشد و گرد و غباری که از این بلوار در هنگام تردد اتومبیل ها ایجاد می شود برای ساکنین این منطقه مشکل ساز است.

خبرنگار دزمهراب در اواخر تیرماه سال جاری این موضوع را با شهردار دزفول در میان گذاشت و کرمی نژاد در این خصوص گفت: تهیه قیر طبق توافق قبلی برعهده ی اتحادیه مسکن مهر دزفول میباشد، اما تلاش داریم که حتی در صورت نرسیدن قیر خودمان آسفالت را انجام و سعی می کنیم در یک تا دو ماه آینده این امر تحقق یابد.

حال با گذاشت بیش از دوماه، گزارش هایی از ساکنین این کوی به ما رسیده که هنوز این وعده عملی نشده است، در چند روز گذشته خبرنگار ما مجدداً از این موضوع را با شهردار در میان گذاشت.

مهندس محمدرضا کرمی نژاد در این خصوص اظهار کرد: آسفالت خیابان مدنظر در برنامه های اجرایی ما قرار دارد و به امید خدا بعد از عاشورا عملیاتی خواهد شد.

طبق صحبت های شهردار دزفول این امر در همین روزها عملیاتی خواهد شد و امیدواریم این پیگیری دزمهراب به سرانجام برسد.


ارسال نظر

     


-->
رفتن به نوار ابزار