22nd، اکتبر 2016
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 22 nd اکتبر 2016 ساعت 11:07 ق.ظ | کد خبر: 47921  

به گزارش دزمهراب اولین دوره از سلسله گفتگدوره دو روزه “از دین تا آئین” با موضوع “جریان شناسی هیئت های مذهبی در ایران” کاری مشترک از کانون جلسات قرآن دزفول، معاونت فرهنگی شهرداری دزفول و موسسه فرهنگی مهراب دزفول برگزار می گردد. از اساتید حاضر در این دوره می توان به استاد محسن حسام مظاهری (پژوهشگر عاشورایی و نویسنده کتاب رسانه شیعه)، دکتر حبیب الله سعد و استاد محسن ریاضی اشاره کرد. “از دین تا آئین” اولین دوره از سلسله دوره های گفتگوی فرهنگی است. این دوره های گفتگوی فرهنگی با موضوعات مختلف برنامه ریزی و برگزار خواهد شد.

از جمله مباحث و مسائلی که در دوره«از دین تا آئین» از آن ها صحبت خواهد شد عبارتند از:

 • انتقاد بی حد و اندازه از هیئت ها با چه هدفی صورت می گیرد؟
 • انتقاد از هیئت ها به چه قیمتی؟
 • آیا سبک های مختلف مداحی قابل قبول است؟
 • از مجالس سنتی یا هیئت های عامه پسند

این دوره در روزهای پنج شنبه و جمعه، ۶ و ۷ آبان ماه ۹۵ در دزفول برگزار خواهد شد. علاقه مندان به شرکت در این دوره می توانند به دفتر کانون جلسات قرآن دزفول مراجعه نمایند و یا با شماره تلفتن های ۰۶۱۴۲۴۲۸۰۹۶ و  ۰۹۱۶۶۴۳۸۷۶۳ تماس حاصل فرمایند. لازم به ذکر است که این دوره ویژه برادران می باشد و ظرفیت دوره محدود است.

photo_2016-10-22_11-03-13

 

نظر بینندگان
 1. بهروز عیسوند says:

  باسلام
  تشکر از برادران عزیز که مثل همیشه درکار فرهنگی ثابت قدن هستند

 2. بهروز عیسوند says:

  ما که ازاین برنامه ها استقبال می کنیم.

 3. هیات says:

  دوره خوبی است که در ضمن آن متربیان می توانند با تاریخچه هیات های مذهبی و نقش آنها در تاریخ تشییع آشناو همچنین هیاتهای مذهبی به عنوان پدیده های اجتماعی در ایجاد شور انقلابی در جامعه دینی تاثیر گذارند. آسیب های هیاتهای مذهبی که دچار افراط شده اند را نیز بررسی خواهند کرد.از محقق اجتماعی دانایی هم استفاده شده ,که اگر میشد کتاب ایشان نیز خوانش شود خصوصا قسمتهای مهم بعداز انقلاب اثر خوبی دارد. موفق باشید

ارسال نظر

     


-->
رفتن به نوار ابزار