۲۸ام، آذر ۱۳۹۵
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: ۲۸ ام آذر ۱۳۹۵ ساعت ۵:۰۳ ب.ظ | کد خبر: 49101  

رئیس اداره حفاظت محیط زیست دزفول از اجرای طرح مدیریت سبز در راستای بررسی استفاده از حامل های انرژی در ادارات این شهرستان خبرداد
به گزارش دزمهراب قلی نژاد اظهار کرد: در این طرح مواردی همچون میزان مصرف حامل های انرژی، صرفه جویی و رعایت الگوی مصرف توسط ادارات شهرستان مد نظر قرار می گیرد.

وی افزود: طرح مدیریت سبز تمامی آیتم های مصرف حتی عایق کاری ساختمان ادارات و میزان فضای سبز آنها را نیز شامل می شود.

رئیس اداره حفاظت محیط زیست دزفول انتقاد کرد: متاسفانه مشاهده می شود برخی ادارات دزفول در هنگام شب نیز بسیاری از لامپ های غیرضروری را روشن نگه می دارند و یا در مصرف حامل های انرژی در روز زیاده روی می کنند که این امر برخلاف طرح مذکور است.

قلی نژاد بیان کرد: جمع آوری آمار طرح مدیریت سبز در ادارات در دستور کار است ضمن اینکه ما همواره پیام های آموزشی دراین زمینه را در قالب بروشور برای کارکنان به دستگاه های اجرایی نیز ارسال کرده ایم.

وی گفت: در این طرح اگر برای اداراتی که مصرف بهینه ای در زمینه حامل های انرژی دارند تشویق و یا هدایایی تعیین شود می تواند بازخورد مثبتی داشته باشد. و تمام هدف ما در طرح مدیریت سبز این است که شهرستان دزفول در زمینه مصرف بهینه حامل های انرژی به شهر سبز لقب بگیرد که امیدوار هستیم ادارات و دستگاه های اجرایی در این زمینه یاریگر و همراه ما باشند تا دزفول به الگویی برای سایر شهرها قرار بگیرد.
مهر

ارسال نظر

     


-->