مراسم گرامیداشت حماسه نهم دی در دزفول برگزار شد - پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب شهرستان دزفول
30th، دسامبر 2016
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 30 th دسامبر 2016 ساعت 12:53 ب.ظ | کد خبر: 49539  

گزارش تصویری

 مراسم گرامیداشت حماسه نهم دی در دزفول برگزار شد

مراسم بزرگداشت حماسۀ 9 دی، روز بصیرت و میثاق امّت با ولایت، در دزفول نیز همزمان با سراسر ایران برگزار شد.

به گزارش دزمهراب تجمع مردم انقلابی و اقشار مختلف مردم شامگاه پنجشنبه هم‌زمان با هفتمین سالگرد حماسۀ ۹ دی در آستانه سبزقبا(ع) دزفول برگزار شد.

در این مراسم که اقشار مختلف مردم به یاد حماسه آفرینی ملت ایران در از بین بردن فتنه ۸۸ در حرم سبزقبا(ع) تجمع کرده بودند، میثاق خود را با ولایت اعلام کرده و بار دیگر بر دفاع همه جانبه از انقلاب و نظام اسلامی تأکید کردند.

حاضرین در این مراسم پلاکاردهایی با مضامین محکومیت فتنه گران نیز در دست داشته و شعارهای ضد آمریکایی سر دادند.

حجت الاسلام عبدالهی که در غیاب حجت الاسلام مصلحی سخنران این مراسم بود در سخنانی گفت: بصیرت لحظه شناسی می آورد و یک انسان با بصیرت دوست را از دشمن تشخیص داده و حربه های دشمن را خوب می شناسد ضمن اینکه اهل تحلیل و محاسبه است.

وی افزود: اگر انسان بصیرت نداشته باشد، حتی اگر در رکاب چند امام هم باشد، فایده ای ندارد بلکه فقط حسرت دامنش را میگیرد همان گونه که در صدر اسلام نمونه های زیادی از این دست وجود داشته است.

این استاد حوزه علمیه بصیرت را جدا نشدن از فقها و علما عنوان و تصریح کرد: حضرت علی(ع) در نهج البلاغه راز موفقیت عمارها را تکیه کردن به رهبر و جلودارشان و تبعیت محض از او ذکر میکند، حال کجایند عمارها؟ آنهایی که گوش به فرمان امام زمان خود دارند.

9 8 7 6 5 1 2 3 4

ارسال نظر

     


-->