۱۲ام، دی ۱۳۹۵
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: ۱۲ ام دی ۱۳۹۵ ساعت ۶:۰۵ ب.ظ | کد خبر: 49597  

امام جمعه دزفول: کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان از مراکز فرهنگی بسیار مهم و اثرگذار در جامعه است.
به گزارش دزکهراب و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” امام جمعه دزفول در آئین گشایش و افتتاح نخستین کتابخانه سیار روستایی دزفول که در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان «مرکز فرهنگی هنری شماره ۴ دزفول» برگزار شد، گفت: کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان از مراکز فرهنگی بسیار مهم و اثرگذار در جامعه است.
حجت الاسلام و المسلمین قاضی تلاش مسئولان و مربیان را مورد توجه قرار داد و افزود: کودکان و نوجوانان سرمایه های آینده کشور هستند و حضور آنها در این مکان فرهنگی نشان از تلاش برای پیشرفت کشور داشته و بسیار ارزشمند می باشد.ketabkhanesayar00008
رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان دزفول دانش، تربیت و اخلاق را بالاترین گنج دانست و خاطرنشان کرد: علم و دانش و تربیت با تلاش بدست می آید و بنا بر سنت الهی هرکس کوشش نماید خداوند مزد او را پیشرفت وی قرار می دهد.
امام جمعه دزفول اظهار کرد: کتابخانه ملی در پی مذاکراتی که پیش از این داشته ایم، بصورت دوره ای، کتابهایی را به شهرستان ارسال می نماید که از آنها در کتابخانه های مناطق محروم استفاده شده است و اکنون بخشی از کتابها را به این کتابخانه اختصاص خواهیم داد.
حجه الاسلام و المسلمین قاضی افزود: با بخش فرهنگی هماهنگی نموده و در حد توان خود کتاب های مورد نیاز را تهیه و در اختیار این کتابخانه قرار می دهیم تا ما هم سهمی در این کار فرهنگی داشته باشیم.
رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان دزفول با اشاره به یوم الله ۹ دی اظهار کرد: ۹ دی روزی است که انقلاب دوباره احیا شد و دشمنان از لطمه وارد کردن به انقلاب و نهضت اسلامی ما مأیوس شدند.
امام جمعه دزفول ۹ دی را روزی بسیار بزرگ و تاریخی خواند و ادامه داد: کودکان و نوجوانان می توانند در حد توان خود دلنوشته هایی در اهمیت این روز بعنوان یک کار پرورشی، فکری و فرهنگی ارائه دهند.

ketabkhanesayar00004

ارسال نظر

     


-->