آموزش روش‌های نوین تدریس قرآن و تربیت دینی کودکان در دزفول - پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب شهرستان دزفول
24th، ژانویه 2017
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 24 th ژانویه 2017 ساعت 8:50 ق.ظ | کد خبر: 49927  

به گزارش دزمهراب مدیر مؤسسه قرآن بحرالقرآن دزفول از برگزاری سومین دوره تربیت مربی قرآن کودک و نوجوان در این شهرستان خبر داد و گفت: شرکت‌کنندگان در این دوره علاوه بر آشنایی با روش‌های نوین آموزش قرآن، آموزه‌های دینی را در ارتباط با تربیت کودک و نوجوان فرا می‌گیرند.

احمد جمشیدپور، مدیر مؤسسه قرآن بحرالقرآن شهرستان دزفول  از برگزاری دوره تربیت مربی قرآن کودک و نوجوان از تاریخ ۶ بهمن در این مؤسسه خبر داد.

وی با بیان اینکه این سومین دوره تربیت مربی است که در این مؤسسه قرآنی برگزار می‌شود، افزود:  ۶۵ نفر از بانوان و آقایان متقاضی شرکت در این دوره هستند و احمدرضا محسنی مربی کشوری قرآن تدریس این دوره فشرده را بر عهده خواهد داشت.

جمشیدپور درباره هدف برگزاری این دوره گفت: هدف از این برنامه در مرحله اول ترویج قرآن است. رویکرد ما در برگزاری این دوره گسترش آموزش قرآن در میان کودکان و نوجوانان است. مربیانی که در این دوره‌ها شرکت می‌کنند بعدها در شهرک‌ها، روستاها، در مهدکودک‌ها یا مساجد برنامه‌هایی ویژه این مقطع سنی در این حوزه برگزار می‌کنند.

مدیر مؤسسه قرآن بحرالقرآن دزفول اظهار کرد: این دوره به مدت ۱۲ روز پیش‌بینی شده است و شرکت‌کنندگان در آن علاوه بر آشنایی با روش‌های نوین آموزش قرآن، آموزه‌های دینی و تربیتی را در ارتباط با تربیت کودک و نوجوان فرا می‌گیرند.

ایکنا

ارسال نظر

     


-->