پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب

سرقت مسلحانه از طلافروشی در خیابان امام خمینی دزفول/ متاسفانه صاحب طلافروشی با شلیک سارق جان باخت

به گزارش دزمهراب ساعاتی پیش یک طلافروشی در میدان امام خمینی دزفول مورد سرقت مسلحانه قرار گرفت.

جانشین فرماندهی انتظامی خوزستان با اشاره به سرقت مسلحانه شامگاه دوشنبه از یک طلافروشی در دزفول گفت: سارق مسلح تحت پیگرد قرار دارد.

سردار سید محمد صالحی بامداد سه شنبه با بیان اینکه این سارق تحت عنوان خریدار به مغازه مراجعه کرده است، گفت: سارق با استفاده از یک اسلحه کمری به صاحب طلافروشی شلیک و مقادیری طلا سرقت می‌کند که متأسفانه در این بزه مالک طلافروشی فوت می‌کند.

وی افزود: پلیس در پی تماس‌های مردمی با سامانه ۱۱۰ در کمترین زمان ممکن در صحنه حاضر شد و یک قبضه سلاح کلت کمری کشف کرد.

جانشین فرماندهی انتظامی خوزستان عنوان کرد: با توجه به سرنخ‌های بدست آمده، شناسایی و دستگیری سارق در دستور کار پلیس قرار دارد و نیروی انتظامی از هیچ تلاشی در این زمینه دریغ نخواهد کرد.

دادستان عمومی و انقلاب دزفول نیز با تشریح جزییات این سزقت مسلحانه گفت: شامگاه دوشنبه سارقی مسلح با ورود به مغازه طلافروشی در میدان امام خمینی(ره) ورودی کوچه بقعه شاه رکن الدین اقدام به تیراندازی به سمت  فروشنده و سرقت مقادیری طلا و جواهرات کرد.

منصور محمدی خباز افزود: در بازبینی فیلم‌های دوربین‌های مدار بسته مغازه مشخص شد فردی پس از ورود به مغازه اقدام به شلیک ۲ تیر به صاحب مغازه کرده و پس از آن اقدام به سرقت مقادیری طلا می کند.

وی گفت: اسلحله سارق، یک قبضه کلت است که مجهز به صدا خفه کن بوده و سارق پس از شلیک به طلافروش اقدام به جمع آوری طلاها و شکستن شیشه در مغازه برای خروج کرده است.

دادستان عمومی و انقلاب دزفول با بیان اینکه سارق همراه با همدست خود با موتور از صحنه متواری شد، افزود: متاسفانه فرد مضروب که بوسیله اورژانس به بیمارستان انتقال یافت بدلیل شدت جراحات وارده درگذشت.

اخبار مرتبط