برگزاری سومین جشنواره موشک های آبی در دزفول + گزارش تصویری - پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب شهرستان دزفول
17th، آوریل 2017
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 17 th آوریل 2017 ساعت 6:43 ب.ظ | کد خبر: 51674  

به ابتکار انجمن فیزیک پژوهش سرای فرهیختگان شهرستان دزفول برای سومین سال متوالی جشنواره موشک های آبی با شرکت دانش آموزان مقاطع مختلف تحصیلی در ورزشگاه شهید ناحی این شهرستان برگزار شد
به گزارش دزمهراب این برنامه ۲۱ فروردین از ساعت ۱۶ آغاز شد و تا ساعت ۱۹ ادامه داشت در این دوره از مسابقات، هشتاد و هشت دانش آموز در یازده گروه پسران و شش گروه دختران شرکت داشتند.

مدیر اجرایی این جشنواره، هدایت عسکریان، کارشناس فیزیک بود که هدف از برگزاری این مسابقات را شناسایی استعداد دانش آموزان و آشنایی آنها با قوانین فشار در سیالات و افزایش دقت و تمرکز در فعالیت های عملی برشمرد. وی خاطرنشان کرد این مسابقات علاوه بر ارتقای علمی نوجوانان، موجب نشاط روحی آنان نیز می شود.
در این جشنواره مسئولین پژوهش سرای فرهیختگان، خانواده های دانش آموزان شرکت کننده و جمعی از علاقه مندان به رقابت های علمی نیز حضور داشتند. داوری این مسابقه را هدایت عسکریان و عنایت عسکریان بر عهده داشتند.
حکمت منش، مدیر پژوهش سرای فرهیختگان که در این برنامه حضور داشت، خاطرنشان کرد شناخت استعدادهای نوجوانان و ایجاد زمینه مناسب برای رشد این استعدادها از وظایف پژوهش سراها است. وی آمادگی این پژوهش سرا را برای برگزاری مسابقات و همایش های علمی اعلام کرد.
هدایت عسکریان، مدیر اجرایی این مسابقه اعلام کرد: نتایج و تعیین گروه های برتر این جشنواره، هفته آینده از طریق بخشنامه اعلام می شود و در سایت پژوهش سرا نیز منعکس می گردد.
روابط عمومی آموزش و پرورش دزفول

ارسال نظر

     


-->