اولین بیمارستان نظامی منطقه دزفول ارزیابی شد + گزارش تصویری - پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب شهرستان دزفول
17th، آوریل 2017
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 17 th آوریل 2017 ساعت 6:49 ب.ظ | کد خبر: 51679  

به گزارش دزمهراب به نقل از روابط عمومی معاونت درمان محقق زاده، اظهار داشت: در راستای اجرای نظام نوین اعتباربخشی،بیمارستان پایگاه چهارم شکاری دزفول به عنوان اولین بیمارستان نظامی در منطقه و تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی دزفول در سال جدید در روزهای ۲۳ و ۲۴ فروردین ماه مورد پایش ارزیابان وزارت بهداشت قرار گرفت
مسئول واحد اعتباربخشی معاونت درمان علاوه بر اعلان خبر رضایت مندی ارزیابان وزارت از این بیمارستان به نکات مثبت ارزیابی اشاره کرد و گفت : کلیه بخش های درمانی و اداری این بیمارستان بطور کامل و جامع نوسازی و بهسازی شده است. راه اندازی واحد تریاژ اورژانس بیمارستان طبق استانداردهای موجود یکی از اقدامات مهم در زمینه تکریم ارباب رجوع می باشد.


در ادامه دکتر عباس نیا رئیس بیمارستان پایگاه چهارم شکاری دزفول طی گزارشی از عملکرد این بیمارستان در دوران هشت سال دفاع مقدس و پس از آن افزود : یکی از مهمترین خدمات ارائه شده در این بیمارستان،خدمات طب هوائی برای بررسی و کنترل آمادگی جسمانی خلبانان قبل از پرواز می باشد و علاوه بر آن خدمات درمانی به پرسنل ، خانواده های کادر و سربازان ارائه می گردد.
ارزیابان وزارت بهداشت ، کردیزدی بعنوان سرپرست تیم، حمیدی ارزیاب مدیریتی و موسوی نسب ارزیاب بالینی می باشند که استانداردهای اعتباربخشی را در بیمارستان مورد بررسی قرار داده و سنجه های مدیریتی و بالینی را پایش نموده و نکات قابل ارتقاء یادآوری گردید و همچنین موارد جدید آموزش داده شد.
در پایان امیر سرتیپ دوم خلبان سید حمیدرضا آشنا فرمانده پایگاه چهارم شکاری دزفول از دکتر مهرداد کلانتریان معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی دزفول و اداره اعتباربخشی این معاونت در خصوص افزایش سطح کیفی و کمی درمان در شهرستان دزفول تقدیر و تشکر کرد.
جلسه افتتاحیه و اختتامیه با حضور فرمانده پایگاه چهارم شکاری دزفول،جانشین فرمانده ،رئیس و مسئولین بیمارستان ،تعدادی از خلبانان ،رئیس عقیدتی سیاسی و همچنین ارزیابان وزارت بهداشت ، نماینده اعتباربخشی دانشگاه علوم پزشکی دزفول و نمایندگان سازمان های بیمه گری در اتاق عملیات پایگاه برگزار شد.

ارسال نظر

     


-->