در سال 95، 120 خبر و گزارش تصويري توسط روابط عمومي شهرداري منتشر شد - پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب شهرستان دزفول
18th، آوریل 2017
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 18 th آوریل 2017 ساعت 3:25 ب.ظ | کد خبر: 51693  

به گزارش دزمهراب، به نقل از روابط عمومی شهرداری دزفول، با توجه به اهمیت اطلاع رسانی خدمات شهرداری به شهروندان و همچنین آگاه سازی همشهریان عزیز در خصوص پروژه های عمرانی طی سال ۹۵بیش از ۱۲۰ خبر و گزارش تصویری توسط روابط عمومی شهرداری منتشر شد.
محسن زرشناس با ذکر این مطلب گفت: یکی از وظایف متعدد روابط عمومی اطلاع رسانی در کلیه حوزه هایی است که یک نهاد یا ارگان در آن فعالیت دارد و با عنایت به اینکه حوزه فعالیت شهرداری بسیار وسیع است، طیف بزرگی از فعالیت های مختلف، از فرهنگی تا عمرانی و خدماتی را دربر می گیرد، به تبع آن وظیفه اطلاع رسانی در این نهاد نیز دایره وسیع تری باید داشته باشد از این روبنده با همکاری مجدانه سایر همکارانم در روابط عمومی شهرداری دزفول تمام تلاش خود را در حد توان جهت حضور موفق در این عرصه طی سال ۱۳۹۵ به کار بستیم که امیدواریم در این خصوص مورد قبول همشهریان عزیز قرار گرفته باشد.
مسئول روابط عمومی شهرداری دزفول افزود: طی سال گذشته بر اساس آمار موجود، هر سه روز یک خبر یا گزارش تصویری و یا نوشتاری از فعالیت های مختلف شهرداری دزفول در رسانه های مختلف اعم از مکتوب، سایبری و صدا و سیما به سمع و نظر مخاطبان رسید.
وی تصریح کرد: علاوه بر اخبار و گزارشاتی که توسط واحد خبر روابط عمومی تهیه و منتشر شد، تعداد قابل توجهی خبر و مصاحبه با شهردار محترم دزفول، معاونان، مدیران مناطق و سازمان های تابعه بصورت مستقل توسط رسانه های مختلف اعم از خبرگزاری ها، سایت های ملی و محلی و رسانه های مکتوب طی سال ۱۳۹۵ تهیه و منتشر شد.
زرشناس خاطر نشان کرد: بغیر از موارد ذکر شده بالا روابـط عمومی شهرداری در موارد خاص علاوه بر درج خبر و یا اطلاعیه در رسانه ها، جهت اطلاع رسانی بهتر به شهروندان اقدام به نصب بنرهای متعدد در سطح شهر نمود که در موارد متعدد مورد استقبال عزیز قرار گرفت.
مدیر روابط عمومی شهرداری دزفول ضمن تقدیر و تشکر از مساعدت روابط عمومی های مناطق سه گانه و سازمان های تابعه شهرداری ابراز امیدواری کرد که در سال جدید، این همکاری ها بیش از پیش افزایش یافته و مجموعه شهرداری بتواند در مسیر پیشرفت و آبادانی هرچه بیشتر و خدمت به شهروندان گام بردارد.
شایان ذکر است کلیه بنرهای فرهنگی، حضور شخصیت ها، اطلاع رسانی در خصوص مختصات و زمان افتتاح و بهره برداری از پروژه های شهرداری، مراسمات فرهنگی و… نیز از اموراتی است که توسط روابط عمومی شهرداری دزفول تهیه و به استحضار شهروندان گرامی می رسد.

ارسال نظر

     


-->