بیانیه قابل تقدیر ستاد مرکزی دکتر روحانی در دزفول در محکومیت اهانت به مقام شامخ شهدا - پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب شهرستان دزفول
21st، می 2017
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 21 st می 2017 ساعت 10:59 ب.ظ | کد خبر: 52190  

به گزارش دزمهراب شب گذشته همزمان با جشن پیروزی حامیان حسن روحانی اتفاقی عجیب و تاسف بار در خیابان شریعتی شهرستان دزفول رخ داد. همانطور که در تصاویر زیر مشاهده می فرمایید شب گذشته به تصویر شهدا و بنر منقش به نام مقدس حضرت امام حسین علیه السلام مورد جسارت و بی احترامی شده است.
آنچه که مسلم است این است این حرکت شنیع توسط هواداران واقعی رییس جمهور منتخب انجام نشده است ولی سوال این است که چرا هواداران ایشان با هنجارشکنی های دیگر در تجمعات و رفتارهای خود میدان را برای انجام چنین اقداماتی توسط عده ای سودجو فراهم می کنند.
دزمهراب در پایان خبر خود این سوال را مطرح کرده بود: “حال باید دید واکنش ستاد انتخاباتی حسن روحانی به این خبر دزمهراب چیست؟ آیا ستاد ایشان در دزفول این اقدام شنیع اعلام برائت خواهد کرد؟”

در پی انتشار این خبر، و جریحه دار شدن احساسات عمومی مردم شریف دزفول، ستاد مرکزی دکتر حسن روحانی در شهرستان دزفول بیانیه ای قابل تقدیر پیرامون محکومیت اهانت به مقام شامخ شهدا و برائت جستن از مسببین آن صادر کرد که به شرح زیر است:

“در پی انتشار عکسی در فضای مجازی در مورد تخریب و اهانت به عکس شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی،ستاد مرکزی دکتر روحانی در دزفول ضمن محکومیت شدید این اقدام زشت هرگونه انتصاب مرتکبین این عمل زشت به هواداران دکتر روحانی را رد،و خواستار تعقیب و مجازات عامل یا عاملین این حرکت تحریک آمیز می باشد.”

نظر بینندگان
  1. Del says:

    سلام.وبسایتتون خیلی خوب و مفیده.به کارتون
    ادامه بدین

ارسال نظر

     


-->