فرماندار: طرح های نیمه تمام شهری به یک مشکل جدی در دزفول تبدیل شده اند/ شهرداری بدترین روش زیباسازی شهری را دنبال می کند - پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب شهرستان دزفول
19th، ژوئن 2017
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 19 th ژوئن 2017 ساعت 7:15 ق.ظ | کد خبر: 52866  

در نشست شورای ترافیک شهرستان دزفول مطرح شد

 فرماندار: طرح های نیمه تمام شهری به یک مشکل جدی در دزفول تبدیل شده اند/ شهرداری بدترین روش زیباسازی شهری را دنبال می کند

فرماندار دزفول با انتقاد از نیمه تمام ماندن طرح های عمران شهری از سوی شهرداری گفت:پروژه غیر همسطح فتح المبین،پروژه قائم و چند طرح عمران شهری دیگر در دزفول ناتمام رها شده اند.

حبیب اله آصفی شنبه در نشست شورای ترافیک شهرستان دزفول از ریخت و پاش در شهرداری دزفول انتقاد کرد و گفت:صدای این ریخت و پاش ها در سطح کشور بلند شده است .
وی اظهار کرد:در حالیکه به علت نبود امکانات غریق نجات سالانه با غرق شدن ۱۰ ها نفر در رودخانه دز روبرو هستیم شهرداری دزفول به دنبال بزرگنمایی اقدامات انجام شده است .
وی افزود:شهرداری که آسفالت خیابانها را محور کارهای خود قرار داده و ۷۰ میلیارد ریال اعتبار برای آسفالت شهر در نظر گرفته بدترین روش زیباسازی شهری را دنبال می کند و نمی توان انتظار داشت در مقوله های فرهنگی و عمرانی ورود کند.
فرماندار دزفول اضافه کرد:شهرداری دزفول با این اعتبار می توانست ۵۰ خانه تاریخی را مرمت و با ایجاد محلی برای گردشگری منبع درآمد ایجاد کند .
وی خواستار کفپوش گذاری به جای آسفالت برخی خیابانهای فرعی دزفول شد و گفت:برای کاهش دما و زیباسازی منظر باید از کفپوش های مناسب شرایط آب و هوایی دزفول به جای آسفالت استفاده شود.
وی بیان کرد:در حالیکه پروژه تقاطع غیر همسطح فتح المبین دزفول ۱۸ ماهه تحویل داده شود ولی با گذشت ۲ سال هنوز آماده بهره برداری نیست و موانع ترافیکی اطراف این طرح بار ترافیکی سنگینی در شهر ایجاد کرده است.

ایرنا

ارسال نظر

     


-->