سرانجام یک معضل کوی مهرشهر دزفول تا حدودی حل شد+عکس - پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب شهرستان دزفول
21st، ژوئن 2017
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 21 st ژوئن 2017 ساعت 8:39 ب.ظ | کد خبر: 52879  

 سرانجام یک معضل کوی مهرشهر دزفول تا حدودی حل شد+عکس

پس از وعده های مکرر شهردار دزفول، بالاخره یک باند بلوار شهیدبادروج مهرشهر دزفول آسفالت شد.

به گزارش دزمهراب پس از یکسال از پیگیری های پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب و اعتراض های مکرر ساکنین کوی مهرشهر دزفول نسبت به آسفالت بلوار ۴۵متری شهید بادروج این منطقه،بالاخره در روز های گذشته یک باند این بلوار آسفالت گردید.

خبرنگار دزمهراب در اواخر تیرماه سال گذشته بود که این موضوع را با شهردار دزفول در میان گذاشت و کرمی نژاد در این خصوص در آن زمان گفت: تهیه قیر طبق توافق قبلی برعهده ی اتحادیه مسکن مهر دزفول میباشد، اما تلاش داریم که حتی در صورت نرسیدن قیر خودمان آسفالت را انجام و سعی می کنیم در یک تا دو ماه آینده این امر تحقق یابد.

اما این وعده تحقق نیافت تا مجدداً این موضوع را پس از سه ماه از مهندس محمدرضا کرمی نژاد جویا شدیم و این بار نیز اظهار کرد: آسفالت خیابان مدنظر در برنامه های اجرایی ما قرار دارد و به امید خدا بعد از عاشورا عملیاتی خواهد شد.

ولی این قول نیز عملی نگشت و پس از آن نیز چندین سری مستقیم و غیرمستقیم این موضوع را پیگیری کرد. همچنین اعتراض های مکرر ساکنین مهرشر در حضور شهردار مرکزی، شهردار منطقه سه و اعضای شوراشهر باعث شد تا این بار وعده ایی از سوی اعضا شورا شهر نیز داده شود.

بالاخره پس از بالا پایین های فراوان، سرانجام تنها یک باند رفت آن در روزهای گذشته آسفالت گردید.

لازم به ذکر است فاز نخست کمربندی شهید دانش(غرب) از پل غدیر(پنجم) آغاز و پس از گذشتن از بلوار ۱۵خرداد وکوی آزادگان به کوی مهرشهر متصل میگردد و خروجی انتهای این کمربندی، همین بلوار ۴۵متری شهیدبادروج است.

همچنین عملیات احداث بوستان بزرگ کوی مهرشهر دزفول سال گذشته توسط شهرداری دزفول آغاز گردید ولی اکنون به دلایلی تکمیل آن متوقف شده است که امیدواریم این پروژه نیز به سرانجام برسد.

ارسال نظر

     


-->