۱۱ام، تیر ۱۳۹۶
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: ۱۱ ام تیر ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۴۸ ق.ظ | کد خبر: 53026  

 ۱۹ کشتی‌گیر خوزستانی سهمیه انتخابی تیم ملی کسب کردند

استان خوزستان با کسب 19 سهمیه بیشترین نفرات دعوت شده به انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی را دارد.

به گزارش دزمهراب مسابقات کشتی انتخابی تیم ملی در رشته فرنگی قرار است در روزهای ۱۴ و ۱۵ تیرماه در ورزشگاه آزادی تهران برگزار شود و ورزشکاران برای حضور در ترکیب تیم ملی جهت مسابقات معتبر بین‌المللی از جمله جهانی مشخص شوند.

برا این اساس و با توجه به حضور درمسابقات مختلف اسامی نفرات انتخاب شده برای حضور در این دوره از مسابقات انتخابی مشخص شد که در بین استان‌های کشور، استان خوزستان با ۱۹ سهمیه کشتی‌گیر در جایگاه نخست قرار گرفته است.

در بین سهمیه‌های کسب شده در استان خوزستان، ورزشکاران شهرستان‌های اندیمشک، ایذه و اهواز نیز بیشترین سهمیه را دارا هستند.

بر این اساس در وزن ۵۹ کیلوگرم مهرداد مردانی از ایذه؛ سامان عبدولی و عبدالمحمد پاپی از اندیمشک، در وزن ۶۶ کیلوگرم نیز سه کشتی‌گیر اندیمشکی با نام‌های امین سوری، محمد الیاسی و امین کاویانی‌نژاد حضور دارند.

در وزن ۷۱ کیلوگرم؛ مهدی زیدوند از اندیمشک و عظیم گرمسیری از اهواز، در وزن ۷۵ کیلوگرم پیام بویری از ایذه و فرشاد رستمی‌کیا از اندیمشک، در وزن ۸۰ کیلوگرم رامین طاهری از ایذه، سعید عبدولی و مهدی هدایی از اندیمشک، در وزن ۸۵ کیلوگرم آرمان علیزاده و مجتبی کریم‌فر از اندیمشک هستند.

در وزن ۹۸ کیلوگرم نیز سید مصطفی صالحی‌زاده از بهبهان قرار دارد.

در وزن ۱۳۰ کیلوگرم به عنوان آخرین وزن نیز نام امیر قاسمی منجزی از اهواز و مسعود نعمت چکانی از اندیمشک دیده می‌شود.

همچنین ۵ مربی از استان خوزستان نیز در این دوره حضور خواهند داشت که لقمان رضایی از ایذه، منصور قاسمی منجزی از اهواز و مهرداد اسفندیاری‌فر، سیامک قیطاسی و مهرزاد اسفندیاری‌فر از اندیمشک هستند.

کریم کاکاحاجی از دزفول به عنوان سرپرست و محمد امین کجباف از اهواز نیز به عنوان دبیر هیات کشتی خوزستان در این مسابقات حضور دارند.

فارس

ارسال نظر

     


-->