پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب

فرمانده سپاه دزفول: دانش آموز انقلابی، باید شاخصه های انقلاب اسلامی را در خود مهیا کند+تصاویر

دوره ی یاوران ولایت بسیج دانش آموزی شهرستان دزفول در دانشگاه صنعتی جندی شاپور برگزار شد.

به گزارش دزمهراب از روابط عمومی حوزه مقاومت بسیج شهید فهمیده دزفول دوره ی یاوران ولایت بسیج دانش آموزی که باحضور فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهیدفهمیده شهرستان دزفول سروان پاسدار رضا صائمی نیا،شورای حوزه مقاومت بسیج شهیدفهمیده شهرستان دزفول و تعداد 200نفر از دانش آموزان بسیجی و انقلابی از مدارس دوره دوم متوسطه شهرستان دزفول در صبح روز پنجشنبه مورخ 96/04/22 در مکان دانشگاه صنعتی جندی شاپور برگزار شده بود،در صبح روز شنبه مورخ 96/04/24 با حضور فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان دزفول سرهنگ پاسدارعبدالامیر محتشمی راد پایان پذیرفت.

سرهنگ پاسدار عبدالامیر محتشمی راد ضمن تبریک به دانش آموزان راه یافته در این دوره ، افزود :دانش آموز انقلابی، دانش آموزی است که شاخصه های انقلاب اسلامی و شاخصه های انقلابی بودن را در خود مهیا کند.

وی در ادامه افزود: انقلابی بودن حتما می طلبد که یک تاثیرگذاری اجتماعی در آن اتفاق بیفتد برای تاثیرگذاری اجتماعی باید آن جاذبه الزام را انسان در محیط داشته باشد و آن جاذبه از طریق اخلاق نیکو که اخلاق محمدی است به وجود می آید.

سروان پاسدار رضا صائمی نیا هدف از برگزاری این دوره را ارتقاء سطح معرفت و بصیرت دینی دانش آموزان بسیجی برای حضور فعال و اثرگذار آنان در صحنه های مختلف سیاسی و اجتماعی و پویایی و تحول در سطح واحد های مقاومت بسیج دانش آموزی بیان نمود.

وی در ادامه افزود:در این طرح موضوع اصلی و مورد نظر تربیت فرماندهان و مدیران جوان و نوجوان انقالب در سطح واحد های مقاومت پیشگام می باشد.

وی در پایان افزود: تعداد دانش آموزان شرکت کننده در این طرح تعداد 200نفر می باشد که از بین دانش آموزان بسیجی و انقلابی و نخبه در مدارس دوره دوم متوسطه طی مراحل گزینش و مصاحبه انتخاب شده اند.

اخبار مرتبط