پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب

جلسه ستاد برگزاری دهه کرامت شهرستان دزفول برگزار شد+عکس

به گزارش دزمهراب جلسه ستاد برگزاری دهه کرامت شهرستان دزفول، روز دوشنبه با حضور نمایندگان نهادهای فرهنگی شهرستان دزفول در اداره اوقاف و امورخیریه دزفول برگزار شد.

رئیس اداره اوقاف و امورخیریه شهرستان دزفول در این نشست ضمن تبریک ایام دهه کرامت اظهار کرد: مسئولیت برگزاری دهه کرامت شهرستان دزفول را به تازگی به اداره اوقاف محول کردند لذا به این دلیل برگزاری این جلسه دیر صورت پذیرفت.

حجت الاسلام خمیدی در ادامه با اشاره به تعدادی از برنامه های ویژه دهه کرامت در آستانه متبرکه سبزقبا(ع) بیان داشت: پخش صلوات خاصه امام رضا(ع)، پخش کلیپ، مولودی، تلاوت مجلسی قرآن، تلاوت اذان، سخنرانی و شعرخوانی آئینی از جمله برنامه های روزانه ایی هستند که در طول دهه کرامت در حرم سبزقبا(ع) برگزار میشود.

وی افزود: برگزاری جشن ویژه خواهران به مناسبت میلاد حضرت معصومه(س)، برگزاری مسابقه نقاشی ویژه کودکان و همچنین توزیع غذای حضرتی، دیدار با خانواده شهدا، عیادت از بیماران، غبار روبی حرم مطهر حضرت، دیدار با علما و برگزاری جشنواره فرهنگی و هنری در روز بزگداشت حضرت سبزقبا(ع) از دیگر برنامه هایی است که مدیران آستانه برنامه ریزی کرده اند.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان دزفول نیز در این جلسه طی سخنانی گفت: این دهه فرصت مناسبی است برای اشاعه هرچه بیشتر معارف اهل البیت و فرهنگ ولایت مداری است.

حجت الاسلام و المسلمین بیگدلی خواستار فراگیرتر شدن برنامه های بزرگداشت این دهه شد و عنوان کرد: با همکاری فرمانداری ویژه دزفول و ابلاغ به بخشداری ها می توان شهرها اقماری و روستاهای شهرستان را نیز جهت گرامی داشت این دهه پربار کرد.

وی افزود: هدف از دیگاه من این است که دهه کرامت عنوان ملموسی برای اقشار مختلف مردم داشته باشد و با برنامه ریزی ها صورت پذیرفته و انجام برنامه های خدماتی مختلف به این مهم دست یافت.

در این جلسه پیشنهادات و همچنین برنامه ریزی های از قبل انجام شده توسط ادارات و نهاد های مختلف شهرستان مطرح و به صورت یکپارچه جهت انجام گیری تصمیم گیری شد.

اخبار مرتبط