پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب

دوره فرهنگی آموزشی اشراق با حضور اساتید کشوری برگزار می شود+جزئیات و پوستر

به گزارش دزمهراب موسسه فرهنگی مهراب با همکاری کانون جلسات قرآن دزفول اقدام به برگزاری دوره فرهنگی آموزشی “اشراق” ویژه برادران نموده است.
این نشست 6 روزه از 13 الی 18 شهریور ماه امسال با هدف تربیت نیروی نخبه و متعهد به آرمان های انقلاب اسلامی در شهر تهران برگزار میشود.
اساتید مطرحی از جمله دکتر عطاءالله بیگدلی، استاد حسن عباسی، آیت الله صدیقی، دکتر وحید یامین پور، دکتر عبدالکریم خیامی و حاج حسین یکتا در این دوره حضور یافته و مباحث خود را ارئه میدهند.
مهمترین محورهای دوره فرهنگی آموزشی “اشراق” شامل مباحث تقابل فکری، فرهنگی و تمدنی انقلاب اسلامی و غرب؛ مفهوم تمدن سازی در اندیشه رهبران انقلاب؛ بررسی نگاه تربیتی رهبر انقلاب ونیز ایده های موفق کارفرهنگی تربیتی است که توسط اساتید نامبرده مورد ارائه، بحث و گفتگو قرار میگیرد.
علاقه مندان جهت شرکت در این دوره می توانند همه روزه به کانون جلسات قرآن دزفول واقع در خیابان شهید سبحانی بین بلوار 45متری فتح المبین و خیابان ابوریحان، کوچه شهید دستوری مراجعه و ثبت نام کنند. لازم به ذکر است که این دوره ویژه برادران می باشد و با توجه به ظرفیت محدود دوره از میان داوطلبان گزینش به عمل می آبد.

اخبار مرتبط