دوره فرهنگی آموزشی اشراق با حضور اساتید کشوری برگزار می شود+جزئیات و پوستر - پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب شهرستان دزفول
18th، آگوست 2017
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 18 th آگوست 2017 ساعت 11:46 ق.ظ | کد خبر: 53599  

به گزارش دزمهراب موسسه فرهنگی مهراب با همکاری کانون جلسات قرآن دزفول اقدام به برگزاری دوره فرهنگی آموزشی “اشراق” ویژه برادران نموده است.
این نشست ۶ روزه از ۱۳ الی ۱۸ شهریور ماه امسال با هدف تربیت نیروی نخبه و متعهد به آرمان های انقلاب اسلامی در شهر تهران برگزار میشود.
اساتید مطرحی از جمله دکتر عطاءالله بیگدلی، استاد حسن عباسی، آیت الله صدیقی، دکتر وحید یامین پور، دکتر عبدالکریم خیامی و حاج حسین یکتا در این دوره حضور یافته و مباحث خود را ارئه میدهند.
مهمترین محورهای دوره فرهنگی آموزشی “اشراق” شامل مباحث تقابل فکری، فرهنگی و تمدنی انقلاب اسلامی و غرب؛ مفهوم تمدن سازی در اندیشه رهبران انقلاب؛ بررسی نگاه تربیتی رهبر انقلاب ونیز ایده های موفق کارفرهنگی تربیتی است که توسط اساتید نامبرده مورد ارائه، بحث و گفتگو قرار میگیرد.
علاقه مندان جهت شرکت در این دوره می توانند همه روزه به کانون جلسات قرآن دزفول واقع در خیابان شهید سبحانی بین بلوار ۴۵متری فتح المبین و خیابان ابوریحان، کوچه شهید دستوری مراجعه و ثبت نام کنند. لازم به ذکر است که این دوره ویژه برادران می باشد و با توجه به ظرفیت محدود دوره از میان داوطلبان گزینش به عمل می آبد.

ارسال نظر

     


-->