14th، سپتامبر 2017
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 14 th سپتامبر 2017 ساعت 4:43 ب.ظ | کد خبر: 53924  

به گزارش دزمهراب دوره ۶ روزه ی تربیت مربی اشراق، با موضوع تمدن نوین اسلامی و به همت موسسه فرهنگی مهراب و با همکاری کانون جلسات شهرستان دزفول، ویژه برادران از تمامی شهرهای استان خوزستان با حضور اساتید برجسته کشوری در تهران برگزار شد.
ما در بخش دوم این گزارش سعی بر انعکاس روزانه برنامه ها و حواشی همراه با تصاویر این دوره برای شما مخاطبان و علاقه مندان به اعتلای فرهنگی شهر دزفول هستیم.

*برای مشاهده بخش اول گزارش دوره اشراق اینجا کلیک کنید*

روز چهارم ( پنج شنبه ۱۶ شهریور )

حجت الاسلام جعفری در کلاس یک ساعته خود از تجارب تلخ شکست جریان مذهبی در دوران پس از انقلاب به بیان سخنانی پرداخت.
وی بزرگترین دستاورد جریان انقلابی را امنیت مرز های داخلی و نفوذ ایران در منطقه قلمداد کرد و گفت: هر زمان که جریان انقلابی و نه جناح خاصی در موضوعی نقش ایفا کرده است در آن موفق بوده ایم.

در ساعتی بعد دکتر سعید زیبا کلام که در جمع حضار حضور چهره ای شناخته شده به نام دکتر بیگدلی را میدید اظهار کرد:‌ انقلابی گری صرفا بله قربان گفتن نیست و جوانان و دانشجویان کشور اگر مشکلی در جامعه دیدند باید بتوانند به وضع موجود اعتراض نمایند.

شرکت در هیئت شهدای گمنام مسجد صفا تهران، به مناسبت عید غدیر خم که با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین پناهیان و با مداحی حاج میثم مطیعی از جمله برنامه های فرهنگی این روز بود.
روز بود

تصاویر کلاس حجت الاسلام جعفری

تصاویر کلاس دکتر زیباکلام

روز پنجم ( جمعه ۱۷ شهریور )

علیرضا علیخان زاده کارشناس حوزه برنامه ریزی سازمان ( سازمان و شرکت های مختلف) با حضور در جمع شرکت کنندگان ضمن تاکید به اهمیت کار تشکیلاتی در حکومت اسلامی و کار فرهنگی طی دو کلاس سخنانی با محوریت اصول و اخلاق کار تشکیلاتی بیان کرد.
شرکت کنندگان و کادر دوره اشراق برای دومین بار در نشست خبری این دوره در هیئت شهدای گمنام حضور یافتند.

کلاس علیرضا علیخان زاده

روز ششم ( شنبه ۱۸ شهریور )

بلاخره روز آخر دوره فرا رسید.
روزی که برای برخی ناراحت کننده چرا که باید از فضای خوب و دوست داشتتی اردوگاه و دوستانشان جدا میشدند و البته برای بعضی نیز مفرح ذات که بلاخره به ولایت میروند و دیدن خانواده.
روز آخر دوره با تمام خوبیها و خستگی هایش پس از صرف صبحانه با کلاس های دکتر همایون و دکتر مهدی تلوری با محوریت بحث آینده انقلاب و مهدویت آغاز شد و با مراسم اختتامیه و معرفی برندگان مسابقه هایی که طی دوره طراحی شده بودند و اهدا جوایز به آنها پایان یافت.

تصاویر کلاس دکتر تلوری

تصاویری از دورهمی های اشراق

نتایج ارزشیابی دوره فرهنگی آموزشی اشراق:
نمودارهای زیر حاصل مشارکت مخاطبین دوره در پر کردن فرم ارزشیابی می باشد

ارزشیابی اساتید

ارزشیابی مقایسه بخش‌های دوره

ارزشیابی رضایت کلی از دوره

ارسال نظر

     


-->
رفتن به نوار ابزار