27th، سپتامبر 2017
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 27 th سپتامبر 2017 ساعت 12:26 ق.ظ | کد خبر: 54131  

به گزارش دزمهراب امروز ظهر نشست خبری سرپرست شهرداری دزفول با اصحاب رسانه در سالن جلسات شهرداری برگزار گردید.

سرپرست شهرداری دزفول ضمن عرض تسلیت ایام سوگواری اباعبدالله الحسین علیه السلام و نیز گرامی داشت هفته دفاع مقدس خاطرنشان کرد: شهرداری دزفول دارای سه منطقه، هشت سازمان و بیش از ۱۷۰۰ کارگر و کارمند است که بیش از دو سوم این تعداد طرف قرداد خود شهرداری هستند.

ایمان کناری زاده گفت: اکنون که یک ماه است به عنوان سرپرست انتخاب شده ام هیچ کارگری در سطح شهرداری نیست که حداقل یک حقوق نگرفته باشد اما باید متذکر شوم که این روند تجمع درب فرمانداری، رادیو، شوراشهر و غیره روند بدی است که در دزفول در حال شکل گرفتن است.
وی افزود: ما در شهرداری دزفول مشکلات بسیاری داریم به عنوان مثال دقیقا همان روزی که من پست سرپرستی شهرداری را برعهده گرفتم بدلیل مطالبه ای که متعلق به ۱۵ سال پیش شهرداری بود سه تا از حساب های مرا بستند که الحمدالله آقای آصفی فرماندار دزفول شخصا ورود کرد و مشکل را حل کرد.

کناری زاده ضمن تشکر از مساعدت های دکتر مخبر دزفولی مدیر بنیاد برکت گفت: از ابتدای کار سعی در تعامل با مسیولین از جمله نماینده محترم شهر داشته ام که الحق و انصاف آقای پاپی بدون دخالت در امور شهرداری کمک های بسیاری به خصوص در پرداخت مطالبات حقوق کارگران کرده اند.
سرپرست شهرداری، مهندس کرمی شهردار پیشین دزفول را فردی تلاشگر خواند و گفت: دوران شهرداری مهندس کرمی زمانی بود که بودجه دولت به شهرداری دزفول بسیار کم و نیز با کاهش چشمگیر اعتبارات عمرانی همراه بود در نتیجه وی اکثریت پروژه های خود را با اعتبارات جاری شهرداری انجام میداد که جای تقدیر و قدردانی دارد.

مهندس ایمان کناری زاده در واکنش به سوال خبرنگار دزمهراب مبنی بر مبلغ بدهی شهرداری دزفول اظهار کرد: مشخص شدن میزان بدهی از زبان من تبعاتی خواهد داشت چرا که بدهی شهرداری به طور دقیق مشخص نیست و اگر من حدود این مبلغ را معین کردم صوا از بحث کم یا زیاد بودن آن، برای همه معیار میشود در صورتی که آن مبلغ میتواند بسیار کمتر یا بیشتر باشد.

وی در ادامه تصریح کرد: شهرداری دزفول بدنه سنگینی دارد و همچنین ما استخدامی های زیاد ازحدی داشته‌ایم اما اگربخواهیم طبق قانون کاربرخورد کنیم باید کارگرانی را اخراج کنیم که توان تامین مالی آن راداشته باشیم لکن اکنون فشار بسیار سنگینی بر شهرداری وارد است چرا که اخراج حتی یک نفر حاشیه های زیادی برای شهرداری و در شهرستان ایجاد میکند.
ایمان کناری در خصوص آتش سوزی شب گذشته در دزفول ضمن تشکر از زحمات سرهنگ الهامی و سپاه که از همان ساعات اولیه در حادثه حضور داشتند گفت: بچه های آتشنشانی ما کمبود امکانات را با جانشان جبران میکنند.
مواقعی است که آتشنشان غیرتمند ما به آتش میزند در حالیکه اگر دستگاه مخصوص آنرا داشته باشد میتواند از فاصله و بدون هیچ خطری این کار را انجام دهد.

ارسال نظر

     


-->