پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب

امام جمعه دزفول: ورزش در این شهرستان مورد بی مهری قرار گرفته است

حجت الاسلام سیدمحمدعلی قاضی دزفولی در خطبه های این هفته نمازجمعه در مصلای امام علی (ع) ضمن گرامیداشت هفته تربیت بدنی افزود:فعالیت های ورزشی در این شهرستان به عنوان دومین شهر استان خوزستان مطلوب نیست.
وی ضمن انتقاد از این موضوع گفت:چندین شهر استان خوزستان دارای تیم و باشگاه فوتبال هستند و مسابقات خارجی برگزار می کنند ولی در شهرستان دزفول با وجود تلاش های صورت گرفته و پیگیری انجام شده به علت بی انگیزگی مسئولان فعالیت ها و رشته های وضعیت ورزش ارتقا نیافته است.
امام جمعه دزفول ورزش را یکی از بهترین راهکارهای مبارزه با هجمه فرهنگی و اعتیاد دانست و گفت:اگر به ورزش در دزفول پرداخته شود شاهد شکوفایی استعدادهای جوانان این شهرستان در بسیاری از رشته ها خواهیم بود.
حجت الاسلام قاضی دزفولی از نماینده ، فرماندار و مسئولان ورزش دزفول خواست توجه بیشتری به موضوع ورزش شهرستان دزفول داشته باشند.
خطیب جمعه دزفول در بخش دیگری از خطبه های این هفته به سخنان اخیر رئیس جمهوری آمریکا علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت:این اقدام رئیس جمهوری آمریکا به خاطر ترس از اقتدار این نهاد مردمی است .
وی ادامه داد:سپاه نه تنها مدافع انقلاب اسلامی و اسلام در کشور است بلکه مدافع خط مقاومت در منطقه نیز می باشد و در دلهای ملت های منطقه جای دارد.
وی افزود:آمریکا و رژیم اسرائیل منفورترین دولت های دنیا هستند و هر جای دنیا که آمریکا جنگ افروزی کرده نتیجه ای جز تخریب زیرساخت های کشورهای مختلف ، کشتار مردم بیگناه و ایجاد ناامنی در پی نداشته است.
حجت الاسلام قاضی دزفولی به اقدامات آمریکا در عراق،سوریه ،کره جنوبی،افغانستان و دیگر کشورها اشاره کرد و گفت:هرچه امریکا دشمنی خود را با ایران آشکارتر کند در نظر مردم ایران منفورتر می شود.
خطیب جمعه دزفول در بخش دیگری از خطبه های امروز به سفر ملک سلمان پادشاه عربستان به روسیه اشاره کرد و گفت: عربستان به علت شکست در یمن و سوریه مستاصل شده و اثرگذاری آن در منطقه کم رنگ تر شده لذا به دنبال برقراری رابطه با دیگر کشورها برآمده است.
حجت الاسلام قاضی دزفولی همچنین روز جهانی نابینایان و عصای سفید را گرامیداشت و گفت:باید به روشن ضمیران و قشر محروم جامعه که استعدادها و توانمندی های فراوانی دارند بیشتر توجه شود.

ایرنا

اخبار مرتبط