۵ام، دی ۱۳۹۶
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: ۵ ام دی ۱۳۹۶ ساعت ۲:۴۰ ب.ظ | کد خبر: 54836  

به گزارش دزمهراب پیش از ظهر امروز سه شنبه جلسه شورای اداری شهرستان دزفول با موضوع تودیع و معارفه فرماندار شهرستان دزفول با حضور مسئولین شهرستان و استان در محل سالن کنفرانس فرمانداری ویژه دزفول برگزار شد.

در این نشست که با غیبت مهندس “حبیب اله آصفی” فرماندار اسبق دزفول همراه بود، از وی تقدیر شد و دکتر “ارسلان جعفری شهنی” طی حکمی به عنوان سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان دزفول معرفی گردید.

دکتر امیر عیسی زاده معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری دزفول در این جلسه ضمن خوش آمدگویی به مدعوین اظهار کرد: مهندس آصفی به دلایلی در این جلسه غایب هستند و بنده به نمایندگی از وی از مجموعه همکاران تشکر و قدردانی می کنم.

وی افزود: دزفول همواره باعث افتخار ایران بوده است و مهندس آصفی در این حدود ۴ سال از زندگی خود گذشته و با تمام وجود برای این شهرستان خدمت  کرده است.

عیسی زاده با بیان اینکه تلاش کردن جهت خدمت در دزفول افتخار است تصریح کرد: دکتر جعفری شهنی دارای سابقه خوب اجرایی است و به امیدخدا با خضور ایشان تلاش بیشتری جهت اشتغالزایی، رونق اقتصادی و فرهنگی و وحدت آفرینی را انجام خواهیم داد.

معاون عمرانی استانداری خوزستان نیز طی سخنانی گفت: آصفی فرماندار پیشین دزفول در رونق اقتصادی که موتور محرکه توسعه شهرستان است فعالیت بسیار خوبی از خود نشان داد و کارهای زیربنایی مهمی در این حوزه انجام داد.

فرامند هاشمی زاده با بیان اینکه دزفول از نظر اقتصادی ،توسعه نیروی انسانی و فرهنگ مقاومت در کشور مقدم است افزود: سرپرست جدید فرمانداری باید با اتصال حلقه های قوی موجود در راستای توسعه این شهرستان تلاش کند.

وی با بیان اینکه جایگاه خوبی برای فرماندار پیشین دزفول( آصفی ) در استانداری در نظر گرفته خواهد شد گفت:سرپرست جدید فرمانداری دزفول نیز یکی از نیروهای خلاق اجرایی با سابقه کار در بخش های مختلف است که بنا به تاکید استاندار خوزستان مبنی بر استفاده از نیروهای جوان به این پست منصوب شد.

معاون عمرانی استانداری خوزستان با تقدیر از کادر اجرایی فرمانداری ویژه دزفول اظهار کرد: اکثر فرمانداران استان تغییر کرده و یا در مرحله تغییر هستند و تغییر فرماندار دزفول ۱۰۰ درصد ناگهانی نبوده و از مدت ها پیش در دست پیگیری بوده است.

همچنین امام جمعه دزفول گفت: دزفول شهر نمونه ایثارگری و شایسته خدمت است و هرکس هر خدمتی برای دزفول و جامعه انجام داه است باید مورد تقدیر قرار گیرد و این باید به عنوان یک اصل در جامعه نهادینه شود.

حجت الاسلام قاضی دزفول دزفولی با تقدیر از زحمات مهندس آصفی عنوان کرد: مسئولیت سنگینی بر عهده سرپرست فرمانداری دزفول که نیروی جوانی است گذاشته شده که امیدواریم بتواند از عهده آن برآید.

حجت الاسلام سیدمحمدعلی قاضی دزفولی در پایان صحبت های خود گفت: بهتر بود با تدبیر بیشتری این جلسه انجام میشد تا شاهد غیبت مهندس آصفی نبودیم.

دکتر ارسلان جعفری شهنی سرپرست جدید فرمانداری دزفول نیز در سخنانی کوتاه این شهرستان را نماد مقاومت،ایثار و پایداری دانست و ضمن تقدیر از تلاش های فرماندار پیشین گفت:نام دزفول با پایداری و مقاومت عجین شده و امیدوارم بتوانم با استفاده از تجربه و مشورت فرماندار پیشین در این شهرستان موفق عمل کنم.

وی با اشاره به ظرفیت های شهرستان دزفول در حوزه های مختلف گفت:وجه بارز دزفول علاوه بر مسایل اقتصادی و تاریخی، همدلی مردمان و نیروی انسانی آن است که در عرصه های مختلف ملی نیروهای انسانی موفقی دارد و اگر بتوانیم اعتماد این نیروهای ملی را جلب کنیم خواهیم توانست بدور از نگرش های سیاسی فعالیت کنیم.

جعفری شهنی افزود:علایق و سابقه کاری بنده در حوزه اجراست وبی تردید در مسایل خرد و کلان این حوزه دسته بندی سیاسی کارآمدی ندارد و امیداورم با همکاری و همدلی مدیران دستگاه های اجرایی شاهد توسعه شهرستان باشیم.

مدیریت شهرداری منطقه هفت اهواز ، مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری اهواز و مدیر عاملی سازمان زیباسازی شهرداری اهواز از سوابق کاری سرپرست جدید فرمانداری دزفول است.

ارسال نظر

     


-->