20 آذر؛ آخرین مهلت ثبت‌نام در کارگاه های رسانه و نقد فیلم - پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب شهرستان دزفول
6th، دسامبر 2018
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 6 th دسامبر 2018 ساعت 8:15 ب.ظ | کد خبر: 55495  

به همت مؤسسه فرهنگی مهراب دزفول برگزار می شود:

 ۲۰ آذر؛ آخرین مهلت ثبت‌نام در کارگاه های رسانه و نقد فیلم

مؤسسه فرهنگی مهراب دزفول برای نخستین بار کارگاه های تخصصی رسانه و نقد فیلم را با حضور دکتر عبدالکریم خیامی برگزار و 20 آذر آخرین مهلت ثبت نام اعلام شده است.

به گزارش دزمهراب از خبرگزاری حلقه وصل، خلیلی مسئول آموزش مؤسسه مهراب دزفول گفت:  آستانه ی برگزاری جشنواره مردمی فیلم عمار و جشنواره فیلم فجر تصمیم به برگزاری کارگاه های رسانه و نقد فیلم گرفته شد.

وی بیان داشت: این کارگاه ها ویژه بانوان و آقایان علاقه مند برگزار اما به دلیل ظرفیت محدود اولویت با افرادی ست که در این دو حوزه فعالیت دارند.

خلیلی ادامه داد: کارگاه «رسانه و خانواده مطلوب» ویژه بانوان صبح پنجشنبه ۲۹ آذرماه و کارگاه نقد فیلم نیز عصر همان روز برگزار می شود.

این فعال فرهنگی تصریح کرد: این کارگاه با محوریت مباحثی از جمله مدیریت رسانه در خانواده، اثرات شگفت انگیز رسانه و تربیت رسانه ای در خانواده با حضور دکتر عبدالکریم خیامی برگزار و هزینه ثبت نام ۱۵ هزار تومان است.

مسئول آموزش مؤسسه مهراب دزفول افزود: کارگاه تخصصی نقد فیلم نیز ویژه آقایان دانشجو و طلاب جمعه ۳۰ آذرماه با حضور دکتر خیامی برگزار می شود و برای حضور در این کارگاه ها علاقه مندان تا ۲۰ آذرماه فرصت دارند که اقدام به ثبت نام کنند.

وی یادآور شد: افراد جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیش تر می توانند با شماره ی  ۰۹۳۶۷۸۹۳۹۷۶ تماس بگیرند.

ارسال نظر

     


-->