21st، آوریل 2020
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 21 st آوریل 2020 ساعت 7:49 ب.ظ | کد خبر: 57145  

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دزفول:

 فیلم کوتاه هنرمند دزفولی به جشنواره فیلم آمریکا راه یافت

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دزفول گفت: فیلم کوتاه «یک اتفاق کوچک» ساخته مرتضی سبزقبا از هنرمندان دزفول به بخش مسابقه چهارمین جشنواره بین‌المللی فیلم آمریکا راه یافت.

نادر سعادتی فرد اظهار کرد: این جشنواره هنری جشنی سینمایی از تنوع، تفاوت‌ها و شباهت‌های بی‌نظیر فرهنگی است که با نمایش و اکران فیلم‌هایی با موضوع افراد ناشنوا و سخت شنوا می کوشد تا مردم جهان را درباره فرهنگ جامعه ناشنوایان آگاه و آموزش بدهد.

وی افزود: فیلم داستانی «یک اتفاق کوچک» پیش از این در بخش مسابقه دومین جشنواره بین المللی فیلم «پرواز» تهران، چهاردهمین جشن «تصویر سال» تهران، دومین جشنواره ملی فیلم «پاسارگاد» تهران، چهارمین جشنواره بین المللی فیلم هندوستان، جشنواره بین المللی فیلم «پنج قاره» ونزوئلا، چهارمین جشنواره بین المللی فیلم مکزیک، دهمین جشنواره بین المللی فیلم انگلیس، چهارمین جشنواره بین المللی فیلم هندوستان، نخستین جشنواره بین المللی فیلم برزیل و چهارمین جشنواره بین المللی فیلم ایتالیا به نمایش درآمده است.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دزفول عنوان کرد: نویسنده، تصویربردار، تدوین گر، طراح پوستر و کارگردانی این فیلم کوتاه بر عهده سید مرتضی سبزقبا و صدابردار نریشن نیز محمد زربخش است.

سعادتی فرد تصریح کرد: صداگذاری این فیلم کوتاه بر عهده حسین قورچیان، عکاسی و مجری طرح را حمید تجلی فرد، تیتراژ را حجت کایدخورده و مترجمی آن بر عهده سیدعزیز رودبندی با همکاری خودم انجام شده و است مجید اردلان و علی قاسمی بازیگران آن هستند.

 چهارمین دوره جشنواره بین المللی فیلم آمریکا قرار بود در ماه سپتامبر مطابق با شهریورماه در سنت لوئیس آمریکا برگزار شود اما با توجه به شیوع ویروس کرونا این جشنواره فیلم‌های منتخب خود را فقط برای مشترکان و تماشاگران فستیوال و به صورت خصوصی، برای ساعاتی مشخص به صورت آنلاین نمایش می‌دهد./مهر

ارسال نظر

     


-->