پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب

هشدارهای پلیس دزفول در خصوص پیشگیری از سرقت محتویات داخل خودرو| تسریع در خدمات رسانی پلیس ۱۱۰ به شهروندان

فرمانده انتظامی شهرستان دزفول به منظور پیشگیری از سرقت محتویات داخل خودرو به شهروندان توصیه کرد: از پارک خودرو در مکان های تاریک، خلوت و کم تردد خودداری کنند.

سرهنگ روح اله گراوندی در این رابطه اظهارداشت: اگر شهروندان هشدارها و توصیه های پیشگیرانه پلیس را رعایت کنند سارقان شانس و فرصت کمتری برای سرقت پیدا می کنند.

وی افزود: باید خودرو را در پارکینگ عمومی و یا در شعاع دید خود پارک کرده و از قرار دادن اشیای قیمتی و یا کیف دستی بر روی داشبورد ، صندلی و یا داخل صندوق عقب خوردو خودداری شود.

وی با بیان اینکه باید از نگهداری مدارک شناسایی در خودرو اجتناب شود، تاکید کرد: جهت ایمنی و بازدارندگی بیشتر توصیه می شود شهروندان عزیز وسیله نقلیه خود را به سیستم ضد سرقت و دزدگیر مجهز کرده و برای پارک آن از پارکینگ های معتبر استفاده نمایند .

این مقام انتظامی خاطرنشان کرد: توصیه می شود شب حتی المقدور خودرو را در مکانهای پر نور پارک نموده و تاکید پلیس بر عدم قرار دادن اشیای قیمتی و علی الخصوص وجه نقد زیاد درون خودرو است.

سرهنگ گراوندی در ادامه با بیان اینکه هنگام پارک خودرو در خیابان بهتر است آن را مرتب زیر نظر داشته و از آن سرکشی کنید، افزود: هنگام خروج از قفل بودن درب ها و بالا بودن شیشه ها مطمئن و از گذاشتن کیف بر روی صندلی خودرو خودداری شود.

فرمانده انتظامی دزفول در خاتمه جهت ارتقاء رضایتمندی شهروندان و تسریع در خدمات رسانی پلیس عنوان داشت : شهروندان عزیز در صورت مواجه شدن با مشکلات انتظامی می توانند علاوه تماس با مرکز فوریتهای پلیسی ۱۱۰ از طریق شماره تلفن ۱۳-۴۲۲۸۲۰۱۲ -۰۶۱ستاد فرماندهی شهرستان دزفول تماس حاصل نموده و مراتب را به پلیس اطلاع تا در کمترین زمان ممکن به آن رسیدگی شود.

اخبار مرتبط