10th، می 2020
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 10 th می 2020 ساعت 5:48 ق.ظ | کد خبر: 57446  

امام جمعه دزفول به منظور حفظ سلامت آحاد مردم شهرستان دزفول و پیشگیری و کنترل بیماری کرونا بیانه‌ای صادر کرد.

حجت الاسلام والمسلمین قاضی در این بیانیه با تشکر از زحمات و مجاهدتهای طاقت فرسای مدافعان سلامت، و تقدیر از عموم مردم فهیم شهرستان دزفول در کمکهای خیرخواهانه و مومنانه به نیازمندان آمده است: متاسفانه این روزها شهرستان دزفول شاهد افزایش مواردویروس کرونا است که اگر خدای نکرده این روند ادامه یابد شرایط غیرجبرانی بوجود خواهد آورد.

امام جمعه دزفول در پی این افزایش آماری مراتب نگرانی خود را به استاندار محترم خوزستان، رئیس دانشگاه علوم پزشکی دزفول و معاونت درمان این دانشگاه اعلام داشته و از آنها مصرانه خواسته است در برابر این وضعیت هشدار دهنده که سلامت مردم در خطر است تصمیمات قاطع و جدی اتخاذ کنند.

امام جمعه دزفول همانگونه که در ستاد کرونای شهرستان دزفول تاکید کرده است برای پیشگیری از این خطرات بزرگ باید به همه افراد و صنوف محترم تفهیم شود که اگر به فکر خودشان نیستند باید متوجه باشندکه موجب گرفتاری جامعه و در پی آن باعث خسته شدن کادر درمانی می‌شود که در اینصورت بحران بوجود می‌آید.

اینجانب بار دیگر از همه مسئولان زیربط شهرستان دزفول در خواست می کنم که با هرگونه اجتماعات که سلامت جامعه را در خطر می اندازد برخورد قاطعانه‌تری صورت گیرد چرا که مصلحت عمومی جامعه در میان است.

در بیانیه امام جمعه دزفول یاد آورشده است: باید مصوبات ستاد مبارزه ملی مبارزه با کرونارا که مورد تاکید مقام معظم رهبری است بصورت کامل و قاطع اجرا کرد و مردم هم همکاری کنند تا شاهد این روند افزایشی نباشیم.

امام جمعه دزفول تاکید کرد: باید به افرادی که «ناقل ویروس کرونا هستند»، «دیگران را آلوده می کنند» و «ویروس را منتشر می‌کنند»،و با بی توجهی سلامت و روان مردم را در خطر می اندازند تذکر و در صورت سرپیچی با آنها برخورد قانونی و محکمی صورت گیرد.

ازخدای متعال برچیدن این ویروس منحوس، شفای عاجل بیماران و رحمت و مغفرت در گذشتگان بیماری کرونا را مسئلت می نمایم.

ارسال نظر

     


-->