24th، می 2020
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 24 th می 2020 ساعت 6:14 ق.ظ | کد خبر: 57631  

از اجرای بیش از ۱۰۰۰ دقیقه برنامه و مستندات با محوریت دزفول از صدا و سیما تا اجرای پروژه های عمرانی ، مسابقه بزرگ کتابخوانی و… استفاده از فضای مجازی برای معرفی روز دزفول

به گزارش دزمهراب به نقل از روابط عمومی فرمانداری ویژه دزفول، امید بن عباس سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان دزفول اظهار کرد: برنامه‌های زیادی برای گرامیداشت روز ۴خرداد، روز مقاومت و پایداری شهرستان دزفول در نظر گرفته شد که متاسفانه به دلیل شیوع کروناویروس و ممنوعیت تجمعات، قادر به برگزاری برنامه‌هایی با حضور مردم نیستیم.

وی افزود: بااستفاده از ظرفیت صداوسیما استودیو پخش در شهرستان دزفول مستقر گردید که از امشب تا۲۴ساعت آینده به پخش بیش از هزار دقیقه برنامه‌ با محوریت۴خرداد، روز مقاومت شهرستان دزفول و عیدسعید فطر در شبکه‌های سراسری، سایر استان‌ها و استان خوزستان پرداخته خواهدشد.

امید بن‌عباس بیان‌کرد: به مناسبت ۴خرداد، برنامه‌های مختلفی نیز از طریق رادیو دزفول برای مردم فهیم و ولایتمدار شهرستان دزفول پخش خواهد شد.

بن‌عباس گفت: از فضای مجازی نیز نهایت استفاده را برای پخش برنامه‌ها خواهیم برد چراکه درنظر داریم در شرایط سختی که مردم به روحیه و لحظات شادی نیاز دارند، برنامه‌های متنوعی ارائه دهیم.

سرپرست فرمانداری ویژه دزفول تصریح‌کرد: مسابقه و جشنواره‌های زیادی اعم برگزاری مسابقه بزرگ کتابخوانی و جشنواره ملی هنرمقاومت در فضای مجازی، افتتاح و کلنگ زنی پروژه‌های عمرانی توسط ارگان‌های مختلف برای گرامیداشت روز دزفول در نظر گرفته شده است.

وی بااشاره به برگزاری رژه موتورسواران و نورافشانی در سطح شهر توسط سپاه پاسداران، ادامه داد: تمامی این برنامه‌ها برای شادی مردم غیور دیار مقاومت معرفی هرچه بیشتر گذشته پرافتخار دزفول و ظرفیت‌های فعلی آن را به نحو شایسته‌ای به تمام مردم جهان تبیین شده‌است.

بن عباس گفت: درمجموع تمامی برنامه‌های در نظر گرفته شده تلفیقی از مقاومت و عملکرد دزفول در دفاع مقدس، جهاد پزشکی، کمک‌های مومنانه و تقارن روز دزفول با عید سعید فطر می‌باشد.

وی در پایان افزود: از مردم تقاضا می‌شود در این ایام با درخانه ماندن و استفاده از برنامه‌های صداوسیما و فضای مجازی تعطیلات عید فطر را سپری نمایند تا هرچه زودتر شاهد قطع زنحیره کرونا ویروس باشیم.

ارسال نظر

     


-->