1st، ژوئن 2020
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 1 st ژوئن 2020 ساعت 9:36 ب.ظ | کد خبر: 57745  

مدیرعامل مجمع خیران سلامت دزفول:

 خیران سلامت دزفول ۵۵۰۰ تن پوش پزشکی اهدا کردند

مدیرعامل مجمع خیران سلامت دزفول گفت: خیران سلامت شهرستان دزفول در این ایام کرونایی، پنج هزار و ۵۰۰ لباس کاورال (تن‌پوش پزشکی) به دانشگاه علوم پزشکی دزفول اهدا کردند.

کاظم اردو اظهار کرد: از ابتدای شیوع ویروس کرونا تاکنون ۵۵۰۰ دست لباس کاورال به ارزش ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال توسط خیران عرصه سلامت به دانشگاه علوم پزشکی دزفول اهدا شده است.

وی از مساعدت‌های خیران دزفول و کشور در زمینه توسعه و رفع مشکلات و کمبودهای حوزه بهداشت و درمان این شهرستان تقدیر کرد و افزود: در جدیدترین مورد از این کمک‌های نیکوکارانه، دو فرد نیکوکار (حاج مهدی و حاج نبی نظری) تعداد ۴۰۰ دست لباس کاورال ویژه کادر درمان به ارزش ۲۰۰ میلیون ریال به دانشگاه علوم پزشکی دزفول اهدا کردند.

اردو یادآور شد: در این ایام حساس کرونا، خیران سلامت شهرستان‌های دزفول، شوش و گتوند به روش‌های مختلف از زحمات کادر درمانی قدردانی کردند و با اهدای کمک‌های نقدی و غیر نقدی حمایت خود را از مدافعان سلامت به عمل آورده‌اند.

 شهرستان دزفول پس از اهواز دارای بیشترین آمار مبتلایان به کرونا در خوزستان است.

به گفته مسئولان دانشگاه علوم پزشکی افزایش نمونه‌گیری و بیماریابی، برگزاری مجالس عزا و عروسی، دورهمی های فامیلی و بی‌توجهی مردم نسبت به رعایت طرح فاصله‌گذاری اجتماعی از دلایل اصلی افزایش آمار مبتلایان به کرونا در این شهرستان است.

سه شهرستان دزفول، شوش و گتوند تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی دزفول هستند./مهر

ارسال نظر

     


-->