22nd، ژوئن 2020
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 22 nd ژوئن 2020 ساعت 4:18 ب.ظ | کد خبر: 57955  

معاون سیاسی اجتماعی استاندار خوزستان:

 حاکم بودن نگاه علمی بر تصمیمات، راه برون رفت از مشکلات است

معاون سیاسی اجتماعی استاندار خوزستان گفت: حاکم بودن نگاه علمی بر تصمیمات و استفاده بهینه از علم در حوزه اجرا، یکی از مهم‌ترین راه‌های برون رفت از مشکلات کشور است.

علی حسین حسین زاده ظهر امروز دوشنبه در آئین تودیع و معارفه سرپرستان پیشین و جدید فرمانداری ویژه دزفول که در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد، اظهار کرد: دزفول ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های متعددی در تمام زمینه‌ها دارد که سرپرست جدید فرمانداری می‌تواند از آنها به شکل خوب و منطقی در راستای توسعه این شهرستان استفاده کند.

وی افزود: یکی از معضلات اساسی کشور که طی این ۴۰ سال شاهد آن بوده‌ایم این است که نگاه ما در اجرا علمی نیست و نگاه علم بر تصمیمات اتخاذ شده حاکم نیست که همین امر یکی از دلایل اصلی بروز مشکلات متعدد در کشور است.

معاون سیاسی اجتماعی استاندار خوزستان با بیان اینکه از علم در حوزه اجرایی کشور استفاده بهینه نشده است، عنوان کرد: باید این مسائل را با یکدیگر آشتی دهیم چرا که اگر می‌خواهیم مشکلات اشتغال، معیشت، توسعه، آموزش و پرورش و سایر معضلات کشور را برطرف کنیم باید از علم به عنوان یک ابزار در جای درست استفاده کنیم و این همان کاری است که کشورهای توسعه یافته انجام می‌دهند.

حسین زاده تغییرات پی‌درپی مدیریتی را یکی دیگر از معضلات کشور برشمرد و گفت: علی فرهمند پور سرپرست جدید فرمانداری دزفول دارای نگاه علمی است و این نگاه یکی از مؤلفه‌های اصلی برای انتخاب وی در این منصب بود. امیدوار هستیم با اجماع و انگیزه‌ای که در شهرستان دزفول وجود دارد شاهد یک مدیریت منطقی، علمی و باثبات از سوی وی در شهرستان دزفول باشیم.

وی در پایان عملکرد بن عباس سرپرست پیشین فرمانداری دزفول را مطلوب دانست و از تلاش‌های وی تقدیر و تشکر کرد.

 با صدور حکمی از غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان، علی فرهمندپور به عنوان سرپرست جدید فرمانداری ویژه شهرستان دزفول منصوب شد.

امید بن عباس سرپرست پیشین فرمانداری دزفول نیز به عنوان مشاور استاندار و مدیرکل مدیریت بحران استان خوزستان و دبیر ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران استان منصوب شد./مهر

ارسال نظر

     


-->