25th، ژوئن 2020
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 25 th ژوئن 2020 ساعت 2:51 ق.ظ | کد خبر: 57985  

تیم فوتبال استقلال که با پیروزی برابر فولاد می توانست خود را همچنان به عنوان یکی از مدعیان قهرمانی نگه دارد، با شکست برابر این تیم این شانس را تا حدود زیادی از دست داد.

 دیدار معوقه تیم های فوتبال فولادخوزستان و استقلال تهران در هفته هفدهم رقابت های لیگ برتر از ساعت ۲۱ امروز چهارشنبه در ورزشگاه شهدای فولاد اهواز برگزار شد که این دیدار با برتری ۲ بر یک تیم میزبان به پایان رسید. علی کریمی، عارف غلامی و فرهاد مجیدی از استقلال در این دیدار با دریافت کارت قرمز داور از زمین و روی نیمکت اخراج شدند.

در این دیدار که بدون حضور تماشاگران برگزار شد، ابتدا استقلال در دقیقه ۱۳ توسط روزبه چشمی به گل رسید اما موسی کولی بالی در دقیقه ۲۶ این گل را جبران کرد. 

در دقیقه آخر نیمه نخست این دیدار علی کریمی هافبک میانی آبی پوشان به دلیل رفتار غیر ورزشی با کارت قرمز سیدعلی داور این بازی از زمین اخراج شد که این تصمیم با اعتراض فرهاد مجیدی مواجه شد. 

مجیدی که اعتراض هایش باعث توقف ۵ دقیقه ای بازی شد با این اعتراض ها کارت قرمز گرفت و از روی نیمکت اخراج شد اما حاضر به رفتن نبود و دقایقی به تصمیم داور مسابقه اعتراض کرد.

با شروع نیمه دوم فرهاد مجیدی تصمیم به تعویض گرفت و میلیچ را از زمین بیرون کشید و محمد دانشگر را به جای وی وارد زمین کرد اما این تعویض هم نتوانست کمکی به روند فنی این تیم بکند و این فولاد بود که در نیمه دوم شانس های زیادی برای گلزنی داشت. 

در دقیقه ۶۲ این دیدار شوت محکم فرشاد احمدزاده با واکنش سیدحسین حسینی به تیر افقی دروازه استقلال برخورد کرد تا یکی از موقعیت های خوب فولاد از دست برود.

در دقیقه ۶۵ این دیدار عارف غلامی که یک کارت زرد از داور مسابقه دریافت کرده بود، پس از خطایی که روی بازیکن فولاد انجام داد به تصمیم سیدعلی اعتراض کرد که دومین کارت زرد را برای وی به همراه داشت تا دومین بازیکن اخراجی استقلال باشد.

ارسال نظر

     


-->