3rd، جولای 2020
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 3 rd جولای 2020 ساعت 5:41 ق.ظ | کد خبر: 58107  

تورهای گردشگری که از اقصی نقاط کشور برای تفریح به دزفول می آمدند، با دستور فرماندار دزفول به دلیل شرایط بحرانی کرونا در این شهر ممنوع شد.

به گزارش دزمهراب به نقل از تسنیم، رودخانه دز همچنان بسیاری از گردشگران را راهی این شهر می‌کند. مسافرانی که می‌توانند ناقل ویروس کرونا باشد. حضور گردشگران مساله ای است که اگر مدیریت نشود می‌تواند اوضاع شهرستان را بیش از این بحرانی کند.

برای مدیریت ورود و خروج به چالکندی دو اقدام می‌شود کرد: ۱٫ از سمت شهرستان دزفول ورودی‌های منطقه چال کندی مسدود و فعالیت‌های تورهای گردشگری شهرستان دزفول نیز ممنوع شود که خوشبختانه این امر امروز با دستور فرماندار جوان دزفول محقق شد ۲٫ با توجه به اینکه در منطقه قلعه مختار اندیمشک اسکله‌ای زده شده است، به راحتی تورهای گردشگری می‌توانند از این طریق به منطقه چال کندی رفته و به تفریح بپردازند که متاسفانه برای پیگیری این موضوع فرماندار اندیمشک پاسخگو نبودند.

علی فرهمندپور سرپرست فرمانداری ویژه دزفول، در این باره اظهار داشت: با توجه به وضعیت بحرانی کرونا در شهرستان دزفول و برای حفظ سلامتی مردم دزفول، در حال حاضر حضور تورهای گردشگری ممنوع است و در این باره با تورهای گردشگری که مرتکب تخلف شوند برخورد می‌شود.

ارسال نظر

     


-->