5th، جولای 2020
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 5 th جولای 2020 ساعت 12:58 ق.ظ | کد خبر: 58137  

به مناسبت چهاردهم تیرماه روز شهرداری ها و دهیاری ها جمعی از مدیران و روسای ادارات دزفول با حضور در محل دفتر شهردار دزفول با وی دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری دزفول، در این دیدار جمعی از مسئولان این شهرستان ضمن تبریک و گرامیداشت این روز، از خدمات و زحمات شبانه روزی مهندس دوائی فر شهردار دزفول تقدیر و تشکر کردند.

شهردار دزفول نیز در این دیدار ضمن خوشامدگویی به آنان به همدلی و ارتباط بیشتر بین شهرداری و سایر ادارات و نهاد ها تاکید کرد و خاطرنشان کرد: همدلی مسئولان اساس توسعه و خدمت صادقانه به مردم است.

وی در ادامه با بیان اینکه شهرداری یک نهاد مردمی و خدمتگزار است، بیان داشت: همواره شهرداری دزفول بر آن بوده تا با عملکرد مثبت و ارائه خدمات مطلوب به شهروندان بتواند گامی بلند در راستای افزایش سطح رضایتمندی مردم بردارد.

شهردار دزفول در ادامه با اشاره به شیوع ویروس کرونا و همچنین وضعیت قرمز در این شهرستان، تاکید کرد: به طور قطع شهرداری دزفول در راستای مقابله با این بیماری همچنان تمام توان و ظرفیت خود را بکار خواهد گرفت‌.

وی افزود: در زمینه مقابله با این بیماری، همدلی بیشتر مردم و هم افزایی مسئولان می تواند به قطع زنجیره شیوع این بیماری کمک شایانی کند.

لازم به ذکر است، به مناسبت گرامیداشت این روز، فرمانده تیپ ۲۹۲ زرهی دزفول، جانشین فرمانده ناحیه مقاومت بسیج دزفول، رئیس دانشگاه علوم پزشکی دزفول،معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی دزفول، مدیر بیمارستان امام حسن مجتبی(ع)، رئیس اداره فنی و حرفه ای دزفول، مدیر شهر تجاری مادر، مدیرعامل سازمان مدیریت حمل و نقل و سازمان عمران شهرداری دزفول و با شهردار دزفول دیدار کردند.

ارسال نظر

     


-->