7th، جولای 2020
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 7 th جولای 2020 ساعت 1:52 ب.ظ | کد خبر: 58172  

نماینده مردم شریف دزفول در مجلس شورای اسلامی به منظور رفع مشکلات و‌ کمبودهای بیمارستان ۵۸۰ مقاومت دزفول با دریادار مداح معاونت بهداشت و‌ درمان ارتش دیدار و‌ گفتگو کرد.

به گزارش دزمهراب از روابط عمومی و پایگاه اطلاع رسانی نماینده دزفول، سید احمد آوایی در این دیدار، بیمارستان ۵۸۰ مقاومت دزفول را از ظرفیت های مهم‌ و‌ حیاتی شمال خوزستان در بحث بهداشت و‌ درمان دانست و اظهار داشت:
با توجه به اینکه خدمات این بیمارستان شامل حال شهرهای شمالی خوزستان نیز می شود لازم است تا نسبت به تجهیز آن، اقدامات فوری صورت گیرد و هم اکنون نیز این مرکز درمانی به یک دستگاه ام ار آی و سی تی اسکن نیاز دارد.

آوایی گفت: با توجه به ظرفیت مساحتی که بیمارستان ۵۸۰ مقاومت دارد فضای لازم جهت احداث اورژانس جدید فراهم است و مقتضی است تا اعتبارات لازم جهت احداث این مرکز اورژانس با توجه به فراهم بودن بستر مناسب تخصیص داده شود.

نماینده مردم دزفول در ادامه وضعیت دزفول را در مواجه با ویروس کرونا قرمز عنوان کرد و بیان داشت: متاسفانه با توجه به اینکه آمار مبتلایان به کرونا در دزفول سیر صعودی دارد طبق مصوبه ستاد کرونا مقرر شده تا بیمارستان ارتش نیز به بیماران خدمات رسانی انجام دهد و به همین منظور لازم است تا نسبت به تکمیل تجهیزات لازم در این بیمارستان جهت مقابله با ویروس کرونا اقدامات فوری و ضروری صورت گیرد.

آوایی افزود: حسب بررسی های کارشناسی صورت گرفته این بیمارستان فضای لازم جهت افزایش ۱۰۰ تخت خواب دیگر را نیز دارد و‌ با توجه به اینکه این بیمارستان در حال حاضر به شهرهای شمال خوزستان و حتی استان های ایلام و لرستان نیز خدمت رسانی می کند، بالا بردن ظرفیت درمانی این بیمارستان می تواند تحول چشم گیری در امر درمان برای استان داشته باشد که تحقق این امر نیازمند تامین اعتبارات و تجهیزات لازم است.

ارسال نظر

     


-->