16th، جولای 2020
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 16 th جولای 2020 ساعت 6:39 ب.ظ | کد خبر: 58287  

رئیس عقیدتی سیاسی پایگاه شکاری وحدتی دزفول با اشاره به شیوع کرونا در خوزستان و تاکید مقام معظم رهبری بر تداوم و افزایش رزمایش مواسات اظهار داشت: دومین مرحله رزمایش مواسات با کمک پرسنل خیّر این پایگاه نظامی برگزار شد.

به گزارش دزمهراب ، حجت‌الاسلام امین خرم آبادی رئیس عقیدتی سیاسی پایگاه شکاری وحدتی دزفول در آیین برگزاری دومین رزمایش مواسات این پایگاه شکاری،اظهار داشت: کمک و مواسات به مردم بویژه در این شرایط کرونا از سوی خیرین یک اقدام حسنه و الهی است.

وی با ابراز خرسندی از ترویج همدلی و نوع دوستی در قالب رزمایش کمک مومنانه در ارتش افزود: در قرآن کریم و سیره ائمه اطهار(ع) همواره کمک و یاری به هم نوع سفارش فراوانی شده است.

رئیس عقیدتی سیاسی پایگاه شکاری وحدتی دزفول با اشاره به شیوع کرونا در خوزستان و تاکید مقام معظم رهبری بر تداوم و افزایش رزمایش مواسات اظهار داشت: کمک و یاری رساندن به هم نوع برکات فردی و اجتماعی فراوانی دارد.

این مقام مسئول در حوزه عقیدتی در ادامه گفت : رزمایش کمک مومنانه در راستای اجرای بیانات مقام معظم رهبری به همت کارکنان ولایت مدار ارتش و سایر ارگان‌های لشگری و کشوری و اقشار مختلف مردم در حال انجام است.

وی تصریح کرد: روح ایثار و انفاق،برتری و عظمت جامعه‌ی دینی ما را در مقابل دیدگان همه بویژه جامعه از هم گسیخته و به ظاهر متمدن غرب به نمایش گذاشت.

به گزارش دزمهراب، در این رزمایش با کمک کارکنان و فرماندهان خیر این پایگاه نظامی برگزار شد. در این رزمایش برای تعدادی از خانواده‌های بی‌سرپرست جهیزیه‌ای شامل اقلام ضروری زندگی از جمله ، یخچال فریزر، تلویزیون، اجاق گاز و… اهداء شد.

ارسال نظر

     


-->