نشست مدیریت بیمارستان ۵۸۰ ارتش دزفول با جمعی از خبرنگاران برگزار شد+تصویر - پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب شهرستان دزفول
20th، جولای 2020
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 20 th جولای 2020 ساعت 4:21 ب.ظ | کد خبر: 58342  

به گزارش دزمهراب به نقل از روابط عمومی بیمارستان ۵۸۰ ارتش، در این نشست که با موضوع پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا برگزار شد، پس از خوش آمد گویی دکتر سیاوش قهاری رییس بیمارستان، دکتر صباغ زاده متخصص بیماری های عفونی این بیمارستان به ذکر نکات مهمی در رابطه با کرونا پرداخت.

صباغ زاده گفت: این بیمارستان به دلیل کمبود امکانات نقش مستقیمی در درمان بیماران کرونایی نداشته است اما  بطورغیرمستقیم پس از راه اندازی نقاهتگاه همه ی شیفت هایش را نیروی ارتش با سرپرستی خانم میرزایی عضو هیئت نظام پرستاری دزفول و بیمارستان ارتش پوشش دادند.

دکتر صباغ زاده در ادامه گفت: از تمام یگان های نظامی دوکوهه، تیپ۷۲سابق اندیمشک،پایگاه  هوانیروز مسجدسلیمان به طور مرتب بازدیدهای بهداشتی و غربالگری کرونا انجام شده است و این بیمارستان برای استفاده وکمک به سایر بیماریها اعلام آمادگی دارد.

وی با تاکید بر استفاده مرتب از ماسک اضافه کرد: باید همچنان فاصله گذاری اجتماعی حداقل دو متر و عدم تماس با سطوح آلوده رعایت گردد.
.
دکتر صباغ زاده در این جلسه احتمال  انتقال ویروس کرونا از طریق هوابرد را تشریح کرد.

صباغ زاده عدم شرکت در مراسمات عزا و عروسی را مهمترین توصیه بهداشتی در راستای قطع زنجیره انتقال کرونا دانست و از مردم خواست تا توجه بیشتری به این نکته داشته باشند.

گفتنی است دکتر صباغ زاده متخصص بیماری های عفونی و عضو کادر درمان در بیمارستان ۵۸۰ارتش است.

عکاس:علی شمشیرگر

ارسال نظر

     


-->