22nd، سپتامبر 2020
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 22 nd سپتامبر 2020 ساعت 2:24 ب.ظ | کد خبر: 58723  

خانواده شهید حسین ولایتی‌فر از شهدای حادثه تروریستی ۳۱ شهریورماه اهواز در اقدام خداپسندانه هزینه سالگرد این شهید را صرف آزادی زندانی جرائم مالی در دزفول کردند.

به گزارش دزمهراب، خانواده شهید حسین ولایتی‌فر از شهدای حادثه تروریستی ۳۱ شهریورماه اهواز در اقدام خداپسند هزینه سالگرد این شهید را صرف آزادی زندانی جرائم مالی کرد.

محمدحسین امیری دادستان نظامی شمال خوزستان در این مراسم اظهار داشت: این اقدام ارزشمند خانواده شهید حسین ولایتی‌فر در تخصیص هزینه  گرامیداشت سالروز شهادت این شهید والامقام برای آزادی زندانیان قابل تقدیر و ستودنی است.

وی افزود: شروع این اقدام خداپسند از شهرستان دزفول بوده که امیدواریم این روند در سراسر کشور تداوم داشته باشد. به همت خانواده شهید ولایتی‌فر یک زندانی مالی آزاد شد.

محسن ولایتی‌فر برادر شهید حسین ولایتی‌فر درباره این اقدام خیرخواهانه گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا تصمیم گرفتیم هزینه دومین مراسم سالگرد شهید را به انجام یک کار خیر و فرهنگی تبدیل و یک زندانی را آزاد کنیم.

به گزاش دزمهراب، پیش از این اقدام خیرخواهانه؛ خانواده این شهید والامقام یک سفره عقد برای زوج‌های خانواده‌های نیازمند برپا کرده بودند.

عکاس:علی شمشیرگر

ارسال نظر

     


-->