پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب

️کسب 2 رتبه برتر استانی در جشنواره معلم پژوهنده توسط معلمان دزفولی

معاون مدیرکل و مدیر آموزش و پرورش دزفول از کسب 2 رتبه برتر استانی از بین 10 اثر ارسالی معلمان شهرستان دزفول در جشنواره معلم پژوهنده خبر داد.

به گزارش دزمهراب به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش دزفول، رضا محمدی خباز پیش از ظهر امروز در گفتگو با روابط عمومی گفت: 24 اثر تحت عنوان اقدام پژوهشی از معلمان شهرستان دزفول به دبیرخانه منطقه ای ارسال شد که در نهایت 10 اثر برگزیده به مرحله استانی راه پیدا کرد.

 وی در همین خصوص افزود: در مرحله استانی 2 مقاله از خانم هامریم عزیزپور از دبیرستان نمونه دولتی ملک آسا با موضوع «ارائه راهکار تغییر فضای آموزشی وزیباسازی آن به صورت ایجاد فضای تخصصی و انجام آزمایش مرتبط با درس علوم» و همچنین خانم فرشته شیرک زاده از دبستان شهید مصطفی خمینی با موضوع «راهکارهایی جهت بهبود بخاطر سپاری و بخاطر آوری حاصلضرب ها با استفاده از دست سازهای ابداعی محتوای الکترونیک و تلفیق با دروس در پایه سوم» حائز رتبه برتر استانی شدند.

 محمدی خباز در پایان ضمن تبریک به معلمان پژوهنده و جامعه فرهنگی شهرستان دزفول گفت: اقدام پژوهی بیشتر جنبه حل مسئله دارد و یک معلم پس ازتشخیص یک مشکل آموزشی و جمع آوری اطلاعات لازم، پژوهشی عملی در آن رابطه انجام می دهد.

اخبار مرتبط