14th، اکتبر 2020
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 14 th اکتبر 2020 ساعت 5:01 ق.ظ | کد خبر: 58979  

سید احمد آوایی نماینده مردم شهرستان دزفول و معاون درمان سازمان تامین اجتماعی از مراحل تکمیل بیمارستان تامین اجتماعی بازدید کردند.

به گزارش دزمهراب به نقل از پایگاه اطلاع رسانی نماینده دزفول، سید احمد آوایی در این بازدید خدمات دهی به مناطق محروم را از اولویت ها دانست و تصریح کرد: از زمانی که به دنبال احداث این بیمارستان بودیم اولویت ما این بود تا این مرکز در مناطق محروم احداث شود چرا که هدف ما فراهم نمودن بهترین امکانات برای مناطق کم برخوردار است و امروز نیز تمام تلاش ما این است که هر چه سریع تر این بیمارستان به بهره برداری برسد.

آوایی در ادامه گفت: با توجه به این که شهرستان دزفول نیروهای متعهد و متخصص بسیار توانایی دارد ضروری است تا از نیروهای بومی شهرستان دزفول در این بیمارستان استفاده شود.

آوایی در ادامه این بازدید گفت: خیرین شهرستان دزفول همواره در مسائل درمانی و رفاهی کنار دولت بودند و با تمام توان کمبودها را جبران نموده اند پس بنابراین این قول را به سازمان می دهیم که در صورت راه اندازی بیمارستان، خیرین شهرستان دزفول با همت و تلاش خود کمبودها را جبران می کنند.

در پایان این بازدید معاون درمان سازمان تامین اجتماعی ضمن تقدیر از تلاش های شبانه روزی نماینده مردم دزفول در مجلس شورای اسلامی قول داد تا با حمایت مسئولین شهرستان هر چه سریعتر این بیمارستان به بهره برداری برسد.

ارسال نظر

     


-->