حافظان وحی دزفول، موفق‌ترین گروه جهادی در استان خوزستان معرفی شد - پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب شهرستان دزفول
20th، اکتبر 2020
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 20 th اکتبر 2020 ساعت 4:46 ب.ظ | کد خبر: 59060  

به گزارش دزمهراب دهمین جشنواره سراسری مالک اشتر در استان خوزستان برگزار شد.

 جهادگران حافظان وحی دزفول توانستند عنوان موفق ترین گروه جهادی استان خوزستان را در این جشنواره که سالانه درسراسر کشور و با حضور گروه های جهادی رده‌های بسیج هر استان به صورت جداگانه برگزار می شود، به خود اختصاص دهند.

مسئول گروه جهادی حافظان وحی دزفول طی گفتگویی با دزمهراب گفت:
حافظان وحی یک گروه جهادی مردمی است که بیش از هشت سال است در استان خوزستان و با محوریت شهرستان دزفول مشغول به خدمت‌رسانی می‌ باشد.

حجت الاسلام و المسلمین منصوری فعالیت ها و رویکردهای گروه جهادی حافظان وحی را در چهار رکن اصلی بر شمرد و اظهار کرد:
فعالیتهای فرهنگی و قرآنی مبتنی بر سبک زندگی ایرانی و اسلامی و همچنین نهادینه‌سازی آموزه‌های اخلاق عملی در جامعه، خصوصا برای کودکان و نوجوانان از اهم فعالیت هایی است که به آن توجه داریم.

وی فعالیت در زمینه های آموزشی و پرورشی را از دیگر اقدامات این گروه عنوان کرد و افزود: ما با تاسیس مدرسه غیر دولتی، برگزاری دوره‌های آموزشی تربیت کودک و خانواده و همچنین برگزاری دوره‌های آموزشی تربیت مربی در این راستا قدم برداشته ایم.

مسئول این گروه جهادی ادامه داد: ایجاد اشتغال پایدار از طریق طراحی تمامی مراحل تولید از آموزش تا فروش برای خانواده‌های نیازمند و مناطق محروم، با اولویت زنان سرپرست خانوار انجام گرفته است.

حجت الاسلام منصوری همچنین محرومیت‌زدایی مناطق محروم را از طریق فعالیتهای عمرانی و خدماتی از دیگر رویکردها و اقدامات گروه جهادی حافظان وحی دزفول برشمرد.

ارسال نظر

     


-->