24th، اکتبر 2020
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 24 th اکتبر 2020 ساعت 2:39 ق.ظ | کد خبر: 59112  

فرمانده انتظامی دزفول در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه با گرامیداشت هفته نیروی انتظامی گفت: مردم بعد از گذشت ۴۱ سال از انقلاب، تقصیر و کم کاری مدیران را نمی‌پذیرند.

سرهنگ روح اله گراوندی نظام جمهوری اسلامی را پرچمدار عدل علوی در جهان دانست و افزود: مردم با وجود مشکلات اقتصادی در مراسم شهید بهروان وفاداری خود را به نظام نشان دادند.

وی ادامه داد: با تلاش شبانه روزی پرسنل نیروی انتظامی میزان جرایم با وجود مشکلات اقتصادی نسبت به سال گذشته ۱۰.۵ کاهش یافت.

فرمانده انتظامی دزفول با اشاره به کاهش ۳۰ درصدی تصادفات جرحی و ۱۰ درصدی تصادفات فوتی گفت: هفت هزار گواهینامه صادر و حدود هفت هزار و ۳۰۰ تعویض پلاک امسال در شهرستان دزفول انجام شده است.

وی با بیان اینکه دومین مرکز صدور گواهینامه دزفول به زودی افتتاح می‌شود، افزود: سه هزار و ۲۵۰ جلد گذرنامه در دزفول صادر شده است.

سرهنگ گراوندی کاهش جرم در شهرستان دزفول را نتیجه تعامل نیروی انتظامی با دستگاه قضایی دانست و افزود: نیروی انتظامی هرگز بدون کمک و حمایت مردم نمی‌تواند امنیت را برقرار کند لذا از مردم انتظار می‌رود همکاری لازم را داشته و بیشتر مراقب اموال خود باشند.

وی در پایان از حمایت امام جمعه، فرماندار، نماینده و اعضای شورای تامین شهرستان دزفول از نیروی انتظامی قدردانی کرد. ایرنا

ارسال نظر

     


-->