26th، اکتبر 2020
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 26 th اکتبر 2020 ساعت 3:31 ق.ظ | کد خبر: 59129  

استاندار خوزستان با بیان اینکه قدرت سرایت کرونا با ورود گونه جهش یافته اروپایی ویروس افزایش یافته است گفت: رعایت پروتکلهای بهداشتی صرفا با سفارش و توصیه امکانپذیر نیست و باید با جدیت مقررات را اعمال نماییم

استاندار خوزستان گفت: بنا شد با جدیت از تشییع جنازه ها و مراسم عروسی جلوگیری شود و زیارت اهل قبور تاجایی که امکان دارد بسته باشد تشییع جنازه ها خیلی محدود برگزار شود که این بر عهده فرمانداران و نیروی انتظامی و دادستان هاست است و هر کس غیر از این عمل کند تخلف کرده است.
شریعتی گفت: باید ضوابط و مقررات را برای این بیماری اپیدمی با جدیت دنبال کنیم و رعایت پروتکلهای بهداشتی صرفا با سفارش و توصیه امکان‌پذیر نیست و بایست محکم مطابق مقررات عمل کنیم تا این ویروس را کنترل و مدیریت کنیم و شرایط را برای پیشبرد امور در آینده فراهم کنیم.

شریعتی گفت: تاکید شد تصمیمات خلق الساعه گرفته نشود و دانشگاه در این مسیر باشد و کار کارشناسی بکند تا ما در کمیسیون اجتماعی امنیتی و ستاد استانی تصمیم گیری کنیم.

استاندار خوزستان گفت: شهرستانهای ایذه و ابادان هم تجربه های موفقی داشتند و بنا شد سایر شهرستان‌ها هم بررسی کنند و در صورت امکان این تجربیات را اعمال نمایند

ارسال نظر

     


-->