9th، نوامبر 2020
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 9 th نوامبر 2020 ساعت 3:21 ب.ظ | کد خبر: 59365  

مدیر امور آب شمال غرب خوزستان گفت: ۵۰ هزار مترمربع از اراضی واقع در بستر رودخانه دز توسط امور آب شمالغرب خوزستان رفع تصرف شد.

کیسان روئینیان افزود: با تلاش و پیگیری گروه گشت و بازرسی و اخذ اخذ حکم توسط واحد حقوقی امور آب شمال غرب خوزستان و مساعدت دادستان شهرستان دزفول، ساخت و ساز غیرقانونی در بستر رودخانه دز، شناسایی، تخریب و مساحتی حدود ۵۰ هزار مترمربع از بستر این رودخانه رفع تصرف شد.

وی با بیان اینکه حراست از حریم رودخانه‌ها و رفع تصرف مستحدثات غیرمجاز همواره در دستور کار امور آب شمالغرب خوزستان قرار دارد، گفت: این سازه‌ها شامل زیرسازی و دیوارکشی در بستر رودخانه در محدوده روستای شوهان از توابع شهرستان دزفول بودند.

مدیر آمور آب شمالغرب خوزستان اظهارداشت: افرادی که در نزدیکی حریم و بستر رودخانه‌ها معامله ملکی انجام می‌دهند حتما باید پیش از انجام معامله، استعلام لازم را از امور آب مربوطه اخذ کنند تا در آینده متضرر نشوند.

وی افزود: امور آب شمالغرب خوزستان در جایگاه حاکمیتی خود بدون هیچ اغماضی با هرگونه تخلف و تصرف مطابق با قانون برخورد لازم را خواهد داشت. 

روئینیان درخصوص پلمب چاه‌های غیرمجاز نیز گفت: از ابتدای امسال تاکنون، ۱۳ حلقه چاه غیرمجاز در شهرستان دزفول پلمب شده است ایرنا

ارسال نظر

     


-->