14th، نوامبر 2020
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 14 th نوامبر 2020 ساعت 1:13 ب.ظ | کد خبر: 59460  

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خوزستان در ادامه بازدید های استانی، از شبکه توزیع برق شهرستان دزفول بازدید و در جریان روند پیشرفت طرح برق رسانی منطقه محروم سر سرباز شهر سیاه منصور قرار گرفت.


به گزارش دزمهراب از روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق خوزستان، دکتر علی خدری مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خوزستان مدیرعامل این شرکت در این بازدید میدانی اظهار داشت، با اصلاح و نوسازی کلیه شبکه‌های توزیع برق فشار متوسط و فشار ضعیف و با نصب و راه اندازی ۴ دستگاه ترانسفورماتور، بیش از ۸۰۰ خانوار از برق مطمئن، ایمن و پایدار بهره‌مند خواهند شد.
وی در ادامه ضمن تاکید در تسریع پروژه خاطرنشان کرد، این طرح در مرداد ماه امسال با اعتباری بالغ بر ده میلیارد ریال آغاز گردیده که شامل یک هزار و ۳۰۰ متر شبکه فشار متوسط و فشار ضعیف، نصب ۱۳۰ اصله پایه بتونی که اکنون بیش از ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و ظرف مدت یک ماه آینده طی عملیات فشرده و ضربتی به بهره برداری خواهد رسید.
رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خوزستان در ادامه تصریح کرد، یکی از دستاوردهای اجرای این پروژه جمع آوری انشعابات غیرمجاز و غیرایمن می باشد که موجب افت ولتاژ شدید و ناپایداری در شبکه توزیع منطقه گردیده بود.
خدری اجرای این طرح را با هدف رضایت مندی شهروندان محترم و در راستای افزایش ضریب اطمینان و پایداری شبکه اعلام کرد و افزود، اجرای این پروژه تعدیل خطوط موجود را به دنبال داشته است و اصلاح انشعاب مشترکین با محوریت بهبود اتصالات و ایجاد امکان واگذاری انشعاب جدید با افزایش سطح مقطع شبکه موجود را از دیگر دستاوردهای این طرح است.
گفتنی است مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خوزستان با هیات همراه بصورت میدانی از وضعیت شبکه ها ی برق و مشکلات حوزه توزیع و فعالیت های صورت گرفته شهرستان دزفول بازدید بعمل آوردند.

ارسال نظر

     


-->
رفتن به نوار ابزار