15th، نوامبر 2020
پایگاه خبری تحلیلی دزمهراب
اخبار دزفول، خوزستان، جهان
Dezmehrab.ir
زمان انتشار: 15 th نوامبر 2020 ساعت 3:16 ب.ظ | کد خبر: 59492  

مدیر آموزش و پرورش دزفول در بازدید از مدارس روستای دهنوباقر:

 ️امسال هیچ کدام از مدارس روستایی شهرستان دزفول بدون معلم نیست

معاون مدیر کل و مدیر آموزش و پرورش دزفول با حضور در روستای دهنو باقر در فاصله ۵۰ کیلومتری از مرکز شهر از مدارس این روستا بازدید کرد.

به گزارش دزمهراب به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان دزفول، رضا محمدی خبار به همراه تیم کارشناسی به منظور بررسی وضعیت آموزشی در مدارس روستایی با حضور در روستای دهنو باقر از دبستان ادب و دبیرستان دوره اول نسیم بازدید کرد.

 وی در این بازدید ضمن تأکید بر رعایت دستورالعمل های بهداشتی گفت: با توجه به ضروری نبودن حضور دانش آموزان در مدارس اما در روستاها شاهد برگزاری حضوری کلاس ها می باشیم که در این خصوص مدیران مدارس و معلمان باید تمام شیوه نامه های بهداشتی را به دقت رعایت کنند.

محمدی خباز یکی از اولویت های مهم آموزش و پرورش دزفول را بهبود وضعیت آموزشی در روستاها دانست و گفت: امسال برای اولین بار تمام مشکلات مدارس روستایی شهرستان دزفول از قبل از آغاز سال تحصیلی(۱۵ شهریور) در خصوص ساماندهی نیروی انسانی برطرف گردید به گونه ای که حتی یک کلاس بدون آموزگار و یا دبیر در مناطق محروم شهرستان وجود ندارد.

معاون مدیر کل و مدیر آموزش و پرورش دزفول با حضور در کلاس های درس، به نیابت از مدیر کل آموزش و پرورش خوزستان، لوح های تقدیری به پاس زحمات بی بدیل معلمان مدارس مناطق محروم تقدیم آنان کرد.  

ارسال نظر

     


-->
رفتن به نوار ابزار